Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 16:49:36

Бюджет отримав майже 57 млн. гривень податку на прибуток

23.09.2015   14:25Агенцiя

З початку цього року представники бізнесу м. Чернігова відрахували до бюджету 56,9 млн. гривень податку на прибуток.

За словами начальника управління оподаткування юридичних осіб ДПІ у м. Чернігові Людмили Ключник це майже на 4 млн. гривень більше надходжень аналогічного періоду минулого року.

До речі, в ДПІ у м. Чернігові  здійснюють діяльність 5517 суб’єктів господарювання - платників податку на прибуток.

До місцевого бюджету, зважаючи на законодавчі зміни, за вісім місяців 2015 року перераховано 8,1 мільйони гривень податку на прибуток. Минулого року ця цифра складала 1,5 мільйона гривень.

Податківець звернула увагу на те, що Законом України від 17.07.2015 року № 655-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків» внесено зміни до п.п. 14.1.138 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України.

Зокрема, з 1 вересня 2015 року збільшено вартісний критерій для віднесення матеріальних активів до основних засобів, з 2500 гривень до 6000 гривень.
Так, основні засоби - це матеріальні активи, у тому числі запаси корисних копалин наданих у користування ділянок надр (крім вартості землі, незавершених капітальних інвестицій, автомобільних доріг загального користування, бібліотечних і архівних фондів, матеріальних активів, вартість яких не перевищує 6000 гривень, невиробничих основних засобів і нематеріальних активів). 

Такі основні засоби призначаються платником податку для використання у господарській діяльності, вартість яких перевищує 6000 гривень і поступово зменшується у зв'язку з фізичним або моральним зносом та очікуваний строк корисного використання (експлуатації) яких з дати введення в експлуатацію становить понад один рік (або операційний цикл, якщо він довший за рік).
З питань, що виникають при обчисленні та сплаті податку на прибуток слід звертатися за тел.: 65-28-28, 65-28-84 або завітати до податкової міста за адресою: вул. Кирпоноса, 28.

Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.