Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 16:19:09

Платникам м. Чернігова відшкодовано понад 115 мільйонів гривень ПДВ

23.09.2015   13:18Агенцiя

Платниками ДПІ у м. Чернігові за січень - серпень поточного року спрямовано до Державного бюджету 230,9 млн. гривень податку на додану вартість, що на 50,4 млн. гривень більше аналогічного періоду минулого року.

У той - же час, з початку року платникам ПДВ м. Чернігова відшкодовано з Державного бюджету 115,3 млн. гривень ПДВ, з яких 59 підприємств отримали право на автоматичне бюджетне відшкодування у сумі 85,1 млн. гривень. Про це повідомила начальник відділу контролю за декларуванням ПДВ ДПІ у м. Чернігові Вікторія Соломко.

Станом на перше вересня 2015 р. загальна кількість платників податку на додану вартість, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Чернігові становила 1971 осіб, з яких 1742 - юридичні особи  та  229  - фізичні особи.

Слід зазначити, що у поточному році платникам податку відшкодовано ПДВ на 47,6 млн. гривень більше, ніж в аналогічному періоді минулого року.
 За результатами проведених перевірок у січні-серпні 2015 року упереджено 23,1 млн. гривень заявленого платниками до відшкодування ПДВ.

Нагадуємо платникам ПДВ, що Законом України від 24 жовтня 2013 року №657-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо обліку та реєстрації платників податків та удосконалення деяких положень» з 1 січня 2014 року було відмінено свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ та забезпечено право платників ПДВ отримувати витяги із Реєстру в контролюючих органах (зміни до п. 183.9 ст.183 розділу V Податкового кодексу України). Витяг діє до внесення змін до Реєстру.

Порядок отримання платником ПДВ витягу з Реєстру визначений п.7.6 р.VII Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2014р. №1130.

«Слід зауважити, що отримання всіма платниками ПДВ витягу із Реєстру не є обов’язковим. Дані із Реєстру щоденно оприлюднюються на офіційному веб-порталі ДФС України (www.sfs.gov.ua). За запитом в електронній формі платнику ПДВ можуть бути надані довідки із Реєстру про реєстрацію його контрагентів як платників ПДВ. Окрім того, платник ПДВ може отримати витяг із Реєстру в електронному вигляді», - зазначила Вікторія Соломко.
У разі виникнення запитань щодо адміністрування ПДВ та роботи системи електронного адміністрування ПДВ можна зателефонувати на спеціальні телефонні лінії, які працюють в ДПІ у м. Чернігові:  652-872, 652-888.

Сектор комунікацій ДПІ у м. Чернігові

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.