Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 02:31:50

Чернігівська дирекція УДППЗ «Укрпошта» стабільно працює і нарощує прибутки…

22.09.2015   07:19Агенцiя

Про це 21 вересня на своїй прес-конференції в дискусійному клубі «Експертна думка» чернігівським журналістам розповів Олег Обушний.

До того ж стало відомо, що саме цього дня Олега Олексійовича призначили директором підприємства. Тоді, як близько півроку він лише виконував обов’язки керівника.

Насамперед Олег Обушний зустрівся з представниками засобів масової інформації, щоб заспокоїти громадськість і заявити, що в Чернігівській дирекції «Укрпошти», яку він очолює, і де працює більш ніж три тисячі людей, наразі все добре. Однак поштарів і небайдужих чернігівців збурили інтернет-публікації, в яких поливають брудом Олега Олексійовича і всю поштову галузь в цілому. Та якби негатив стосувався лише директора, він би ніяк не реагував, адже застосування «брудних» технологій перед виборами – звична справа. Та коли за спиною керівника великий колектив і кожен працівник хвилюється, чи буде він мати «робоче» завтра, директор вважає своїм обов’язком, як кажуть, розставити усі крапки над «і».

– Від попередника Ярослава Рутара я «успадкував» підприємство у жалюгідному стані. Одних лише збитків – на 2 мільйони 300 тисяч гривень. І це тільки за перший квартал поточного року, та й за 2014 рік збитковість становила 3,5 мільйона гривень. Зрозуміло, що підприємство потрібно було рятувати. Важко доводилось і тому, що Рутар повсякчас судився з Генеральною дирекцією, аби його відновили на посаді, мовляв, був незаконно звільнений. Тож, працівники Чернігівської дирекції «Укрпошти» до сьогодні не могли зрозуміти, що взагалі відбувається і хто буде директором. А підприємство знаходилось у підваженому стані. Однак тепер я впевнений, що все буде добре,  і поштарі з позитивом дивитимуться в завтрашній день, – каже Олег Обушний.

Попри непрості умови праці новому керівнику з командою однодумців все ж вдалося зупинити катастрофічне падіння підприємства у фінансову прірву і навіть наростити прибутки, хоча й невеликі. У другому кварталі 2015 року – більш ніж 60 тисяч гривень, у третьому – близько 200 тисяч гривень.

Відповідно до усіх прогнозів прибутковим буде і четвертий квартал.

– Вважаю, що підприємство опинилося в занедбаному стані через горе-керівників, яких призначають за політичними вподобаннями, незважаючи на їхні професійні якості, – зауважив Олег Обушний.

Появу брудних статей виступаючий пов’язує зі своєю політичною діяльністю.

– Деякі народні  депутати, не називаю прізвищ, бо вони недоторканні, запланували, щоб до початку жовтня мене на цій посаді вже не було, зрозуміло чому.  Тож, щоб мене позбутися, потрібні були усі ці судові процеси і брехливі публікації.

Олег Обушний прокоментував інформацію, викладену в згадуваній інтернет-публікації. І наголосив на абсурдності її звинувачень.

– Усі тендери й угоди на постачання продукції проводить і укладає Генеральна дирекція «Укрпошти». Але аж ніяк не філії в областях, бо ми не маємо статусу юридичної особи. На жаль, не всі це розуміють. Навіть якщо здаємо в оренду поштові приміщення в селах чи містах, то всі розрахунки здійснює Фонд державного майна. Тож фактично Фонд і  здає в оренду ці приміщення. До того ж 70% коштів орендної плати надходить до Фонду державного майна і тільки 30% на наше підприємство, – пояснює директор. – Дирекції в областях можуть лише закуповувати торф, дрова і вугілля. Так ось, Рутар і його команда відзначилася і в цьому. У 2014 році закупили 80 тонн вугілля за ціною 2250 гривні за тонну, хоча тоді її середня вартість була 1400 гривень. Натомість нині, коли середня вартість становить 1800 гривень, ми придбали його по 1490 гривень.

Ситуацію з брехливою статтею Олег Обушний навіть готовий вирішувати в судовому порядку. І наприкінці прес-конференції висловив сподівання, що після виборів нарешті все владнається, зокрема, й у поштовій галузі.

– З Нового року – дирекція зробить все,  щоб листоноші й оператори отримували більшу зарплату. І це можливо за умови, коли увесь рік буде прибутковим.

Дискусійний клуб "Експертна думка"

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.