Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 грудня, 17:31:17

На Чернігівщині очікують газ по $866, на Житомирщині по $846

12.03.2012   10:28Агенцiя

Органи освіти Чернігівської та Житомирської областей уклали угоди на постачання газу по цінам більшим від $800 за тисячу кубометрів. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель".

Старобасанська загальноосвітня школа-інтернат l-ll ступенів Чернігівської області 28 лютого уклала угоду з ПрАТ по газопостачанню та газифікації «Чернігівгаз» на постачання 62,59 тис. м3 на 434 тис грн. Вартість газу склала 6929 грн. або $866 за тисячу кубометрів.

Відділ освіти Попільнянської райдержадміністрації Житомирської області 2 березня уклав угоду з газозбутовою організацією ПАТ «Житомиргаз»  а постачання 700 тис м3 газу на суму 4,74 млн грн. Вартість газу склала 6770 грн. або $846 за тисячу кубометрів. За цією ж ціною раніше законтрактувала газ Попільнянська центральна районна лікарня.

Нагадаємо, найвища вартість газу в тендерній угоді наразі зафіксована у Приморської сільради Донецької області – $875 за тисячу кубометрів. В Державний бюджет-2012 закладено вартість російського газу на рівні $413.

За даними ННЦ «Харківський фізико-технічний інститут», яке законтрактувало газ по $856 за тисячу кубометрів, така висока вартість газу в тендерній угоді пояснюється в тому числі «урахуванням можливого збільшення ціни на газ протягом 2012 року». «Кумулятивний ріст ціни на газ для бюджетних установ у 2011 році склав 51%, при цьому ніякої компенсації росту тарифу Державним бюджетом передбачено не було», – повідомив голова конкурсного комітету ХФТІ В.Чижов.

http://nashigroshi.org/2012/03/12/na-chernihivschyni-ochikuyut-haz-po-866-na-zhytomyrschyni-po-846/

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини