Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 20:19:55

Діяльність підприємств оптової торгівлі області за січень–червень 2015 року

18.09.2015   16:23Агенцiя

Оптовий товарооборот (без ПДВ і акцизу) підприємств оптової торгівлі, зареєстрованих на Чернігівщині, за січень–червень 2015р. становив 4633 млн.грн., що на 47% більше, ніж за січень–червень 2014р. (у фактичних цінах).

Домінуючу частку (81%) оптового товарообороту становили непродовольчі товари. У продажу переважали добрива та сполуки азотні, шини та камери гумові, енергетичні матеріали, кукурудза, препарати фармацевтичні.

Серед товарів продовольчої групи за обсягом продажу найбільше було реалізовано продуктів молочних, масла та сирів, шоколаду та виробів кондитерських цукрових, цукру, фруктів та овочів свіжих, пива, борошна, олії та жирів харчових, води мінеральної та напоїв безалкогольних, соків фруктових та овочевих, рису, круп, борошна грубого помелу, гранул та інших продуктів із культур зернових.

Підприємства області надавали перевагу товарам українських виробників. Так, в області за їх рахунок формувався оптовий ринок майже всіх продовольчих товарів, серед непродовольчих товарів переважали вітчизняні зернові культури, текстильні товари, одяг та взуття, вугілля кам’яне, нафта, деревина та вироби з деревини.

Товарні запаси на підприємствах оптової торгівлі на 1 липня 2015р. становили 680 млн.грн У загальних обсягах запасів непродовольчі товари займали 88%, решту складали продовольчі товари.

Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.