Микола Миргородский закликає чернігівських політиків долучитися до благоустрою прибудинкових територій
Голова Чернігівської міської партійної організації ВО «Батьківщина» Микола Миргородський закликає чернігівських політиків та бізнесменів брати приклад з команди «Батьківщини» і реальними справами долучитися до благоустрою під’їздів та прибудинкових територій.
Таку заяву Микола Миргородський зробив під час спілкування з жителями Чернігова. Разом з ними керівник міської парторганізації приймав роботи з ремонту чергового під’їзду, який було вiдремонтовано в рамках соціальної програми партії «Батьківщина» та благодійного фонду «Європа».
«Кілька місяців тому партія «Батьківщина», народний депутат України Валерій Дубіль і я, як керівник міського осередку ініціювали програму «Твоя квартира починається з під’їзду», – сказав Микола Миргородський. - Наша команда першою, разом з жителями міста, почала ремонтувати під’їзди , які в більшості наших будинків десятки років перебувають у жахливому стані».
За словами «батьківщинівця» , за кілька місяців зусиллями їхньої команди відремонтовано не один десяток під’їздів та облаштовано прибудинкову території біля них. Зараз на стадії ремонту - ще майже 100 об’єктів.
«Ми закликаємо політиків та бізнесменів не залишатися байдужими, - заявив Микола Миргородський. – Брати приклад з команди «Батьківщини» та долучитися як до ремонтів під’їздів, так і до облаштування території біля будинків. Наприклад, знайти можливість заасфальтувати під’їзні дороги. Лише разом , спільними зусиллями, ми вже зараз, не відкладаючи на потім, можемо наводити лад в нашому місті, змінювати його на краще, допомагати чернігівцям».
PR
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.