Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 12:40:30

На Чернігівщині функціонує 5644 маліх підприємства

03.09.2015   13:22Агенцiя

За підсумками 2014 р. на Чернігівщині функціонувало 5644 малі підприємства, або 94% від загальної кількості суб’єктів підприємництва, причому 78% з них належали до мікропідприємств.

У розрахунку на 10 тис. осіб наявного населення області припадало 53 малі підприємства.

За територіальною ознакою підприємства малого бізнесу зосереджені переважно в місті Чернігів – 2645 підприємств, або 47% від загальнообласної кількості. Суттєвою, але значно меншою, була їх кількість у містах Прилуки (275 підприємств) та Ніжин (233), Чернігівському районі (258), Бахмацькому (230) та Борзнянському (212).

За даними державних статистичних спостережень, у 2014р. на малих підприємствах Чернігівщини працювала третина найманих працівників області, або майже 32 тис. осіб. У середньому на одному малому підприємстві працювали 6 осіб.

Сьогодні малі підприємства забезпечують п’яту частину загального обсягу реалізації продукції області, який дорівнює понад 8 млрд.грн. У структурі реалізації 44% обсягу формували підприємства оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів, 25% припадало на сільське, лісове та рибне господарство, 11% – на промисловість, 7%  – на підприємства транспорта, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності, 4% – на будівництво.
   
За 2014 р. малі підприємства отримали збитковий фінансовий результат у сумі 52 млн.грн. Частка прибуткових малих підприємств області становила 69%.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини