Капітальні інвестиції в Чернігівської області за січень–червень 2015 року. ДОВІДКА
За січень–червень 2015 р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 1157,7 млн.грн. капітальних інвестицій. Майже всі вони (99,2% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

На придбання, модернізацію та вдосконалення машин, обладнання та інвентаря спрямовано 50,1% інвестицій, у житлові та нежитлові будівлі – 26,4%, інженерні споруди – 6,3%.
Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій (82,7 загального обсягу). Частка коштів населення, використаних на будівництво житла склала 8,7%. За бюджетні кошти освоєно 4,3% всіх інвестицій.
Найбільше (37,3%) капітальних інвестицій використано підприємствами промисловості, 32,8% – сільського, лісового та рибного господарства, 19,1% – будівництва.
Суттєві обсяги коштів інвестовано підприємствами м.Прилук – 24% та обласного центру – 23% загального обсягу.
У розрахунку на одну особу населення області освоєно 1100 грн. капітальних інвестицій. Найбільше коштів на одного мешканця освоєно в м.Прилуках (4795 грн.), найменше – у Сосницькому районі (151 грн.).
Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51
Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.
До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47
До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.
Гроші ходять за людиною… 12:35
Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.