Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 06:48:16

Білорусь відмовилася від ультиматуму - заборону на українську с/г-продукцію введено не буде

05.03.2012   15:36Агенцiя

Наголошується, що між сторонами налагоджено конструктивний діалог.

руки

руки

Білорусь має намір домовитися з Україною про поновлення поставок сільськогосподарської продукції без введення відповідних обмежень. Про це йдеться в повідомленні Міністерства сільського господарства і продовольства Білорусі.

"Білоруська сторона має намір знайти взаєморозуміння з українською стороною без введення відповідних обмежувальних заходів", - сказано в повідомленні.

Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгоспу Білорусі повідомляє, що між сторонами налагоджено конструктивний діалог, проводиться обмін інформацією, в робочому порядку оперативно розглядаються питання, що викликали підозри у Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

Нагадаємо, раніше Держветслужба повідомила про можливе введення обмеження на імпорт української продукції з 15:00 5 березня.

Держветслужба тимчасово заборонила з 29 лютого ввезення сприйнятливих до африканської чуми свиней тварин і продукції з них з Білорусі.

http://ukranews.com/uk/news/economics/2012/03/05/65612

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини