Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 26 грудня, 21:39:24

На підприємстві в Куликівському районі запустили нові виробничі лінії

18.08.2015   15:14

У Куликівському районі на підприємстві «Куликівка постачсервіс» запустили нову виробничу лінію з виготовлення металоконструкцій. Лінію з виготовлення профільної труби урочисто відкривали директор Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Юлія Свириденко, президент регіональної торгово-промислової палати Костянтин Іванов, голова Куликівської районної державної адміністрації Валентина Мельник та голова районної ради Юрій Кріпосний.

Підприємство, яке очолює Сергієй Макаров, працює у Куликівському районі з 2010 року. І до сьогодні тут був досить широкий спектр видів діяльності: лісопильне і стругальне виробництво та механічна обробка металевих виробів, оптова і роздрібна торгівля будівельними матеріалами, сільгоспмашинами та устаткуванням. У виробничих цехах на сучасних механізованих лініях виробляють профнастили, металочерепицю, металеві труби різного діаметру та інші металеві вироби для індивідуальних господарств.

Нова продукція підприємства — профільна труба — досить широко використовується у сільському господарстві. Тому випускатимуть її всіх необхідних розмірів.

— Це дуже важливо, що в такі непрості часи ініціативні підприємці, не зважаючи на всі труднощі, створюють нові робочі місця, підвищують конкуренцію на ринку, тим самим сприяють зниженню цін і підвищенню якості продукції. Відтепер така потрібна для народного господарства продукція виготовляється на Чернігівщині, — підкреслила Юлія Свириденко.

За словами директора підприємства, для нормального функціонування нової лінії довелось обладнати завод ще однією підстанцією та пробити ще одну свердловину, оскільки йде чимала витрата електричних та водних ресурсів. Але на заводі мають наміри й далі розширювати виробництво, освоювати нові види продукції, адже робиться це на благо і розвиток рідного краю.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини