Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 20:19:56

В Чернігові ДАБІ ввела в експлуатацію торгово-розважальний центр

10.08.2015   12:39

В ТРЦ обіцяють розмістити 6 супермаркетів, більше 170 магазинів одягу, взуття та аксесуарів, дитячий розважальний центр і фуд-корт з різними кухнями і розважальну зону площею 3000 кв. метрів.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України ввела в експлуатацію торгово-розважальний центрHOLLYWOOD (Голівуд) в м.Чернігові по вул. 77 Гвардійської дивізії, 1.
Його загальна площа складає 54 тис. кв. м. Торгово-розважальний центр розрахований на 20 тисяч відвідувачів щодня.
 

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські затримали наркоторгівця 17:43

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних речовин, до яких причетний 39-річний місцевий житель.

Прилуцьким краєзнавчим музеєм реалізовано проєкт «Локальна спадщина Прилуччини у мистецькій Галаганівській колекції» 17:21

Тепер частину унікальної мистецької колекції з Чернігівського художнього музею можна подивитись у Прилуцькому краєзнавчому музеї. І не тільки там

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини