Жителі Чернігівської області комунальні послуги оплачують вчасно
У І півріччі 2015р. жителі Чернігівщини сплатили за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення заборгованості минулих періодів, 600,7 млн.грн., що становить 102,3% нарахованих сум (рік тому – 105,6%).
Найвищий рівень сплати (119,9%) зафіксовано в Ічнянському районі, найнижчий – у Прилуцькому (74,2%).
Середні нарахування на одного власника особового рахунку за житлово-комунальні послуги та електроенергію (із розрахунку 150 кВт год на місяць) у червні 2015р. становили 304,72 грн., що на 13,9% перевищує відповідний показник за червень 2014р. (267,45 грн.).
За І півріччя 2015р. населення області заборгувало організаціям-надавачам послуг 150,3 млн.грн. за спожиті житлово-комунальні послуги.
З початку року борг зменшився на 8,3%. Найбільшу його частку становила заборгованість за газопостачання – 43,5%. Не сплачували за цей вид послуг упродовж 3 місяців і більше 10,7% власників особових рахунків.
За централізоване опалення та гаряче водопостачання боржниками 3 і більше місяців були 47,2% користувачів, за вивезення побутових відходів – 14,3%, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 14,0%, за централізоване водопостачання та водовідведення – 11,2%.
Крім того, за використану електроенергію населення не сплатило 12 млн.грн., а боржниками впродовж 3 місяців і більше з цього виду послуг були 2,8% користувачів.
Останні новини Чернігівщини
Поліція працює на місці ДТП у Ніжинському районі 10:40
Сьогодні ввечері до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася на автодорозі поблизу села Лихачів Ніжинського району.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 11 осіб постраждали.
8 січня: цей день в Україні і світі 08:31
День 1415 Російська агресія - Day 1415 Russian aggression
Увага! Погіршення погодних умов! 18:25
Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.
Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19
Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.