Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 16:01:15

Профспілкам доведеться повернути "Брянськ" державі

07.08.2015   10:45Агенцiя

Верховним Судом України підтверджено право держави на нерухоме майно, незаконно відчужене профспілками

Ще досі в судах виборюється право держави на профспілкове майно, незаконно передане у двотисячних роках у приватну власність.
 
Незважаючи на те, що правонаступники профспілок колишнього СРСР намагаються через усі судові інстанції довести, що саме вони є повноправними власниками нерухомості, свою правову державницьку позицію вже неодноразово висловлював Верховний Суд України, який  виходив з того, що Верховною Радою України майно підприємств, установ та організацій колишнього СРСР, у т.ч. і майно професійних спілок, передано до державної власності.
 
Ухвалою вищої судової інстанції 30.06.2015 підтримано позицію прокуратури області про повернення у державну власність в особі Фонду державного майна України об’єкти нерухомості турготелю «Брянськ» по     вул. Шевченка, 103 у м. Чернігові.
 
Нагадуємо, що ще у 2000 році на підставі незаконного рішення виконкому Чернігівської міської ради спірне приміщення було передано у приватну власність закритому акціонерному товариству по туризму та екскурсіях «Укрпрофтур».
 
Судовий спір тривав більше 4 років. На сьогодні по справі винесено остаточне законне рішення.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.