Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 вересня, 10:50:11

Близько 20-ти чернігівських підприємств готові до роботи на потреби авіаційної промисловості. ВІДЕО

06.08.2015   17:55Агенцiя

Деякі вже виробляють дослідні зразки продукції. У Чернігові відбувся третій семінар з питань участі місцевих підприємств у виконанні замовлень оборонного комплексу.

Цей пристрій зроблений для того, щоб рятувати вертольоти від ракет. Він розсіює гарячий вихлоп від двигуна і знижує видимість для інфрачервоних прицілів. Коли в минулому році в зоні бойових дій на Донбасі наші вертольоти були збиті, то таких захисних пристроїв на них або взагалі не було, або вони були застарілі й неефективні. Нові значно краще захищають машину й екіпаж. Розробка київська, а цей дослідний зразок виготовлений у Чернігові. Після випробування починається серійне виробництво.
 
Це один з прикладів того, як внаслідок семінару налагоджується виробництво на чернігівських підприємствах. Перший семінар з цієї серії в Чернігові стосувався одягу й спорядження для Збройних Сил України, другий – бронетехніки, а цей третій – авіації. Кілька підприємств області вже виконують замовлення, розповідає Володимир Дмитрієв, заступник начальника Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України, через який проходять усі вироби перед тим, як будуть прийняті на озброєння.
 
Ми говорили про один з пристроїв для вертольотів, а як же самі вертольоти? МІ-2 і МІ-8, які є на озброєнні ЗСУ, зібрані в Російській Федерації, а зараз стоїть завдання поставити до Збройних Сил машини українського виробництва. Запорізьке підприємство «Мотор Січ» (його представники – серед учасників семінару) виготовляє, крім кількох десятків видів двигунів, і більшу частину комплектуючих для МІ-2 та МІ-8, відтепер освоює самостійне збирання вертольотів; в розробці дві нових вже суто українських моделі вертольотів.
 
Отже, серед учасників семінару в Чернігові – близько 20-ти підприємств з Києва й інших міст і стільки ж чернігівських. Вони готові до співпраці в галузі авіаційного виробництва.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.

Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15

Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51

Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.

Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09

Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.

В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23

Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини