Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 15:20:10

Близько 20-ти чернігівських підприємств готові до роботи на потреби авіаційної промисловості. ВІДЕО

06.08.2015   17:55Агенцiя

Деякі вже виробляють дослідні зразки продукції. У Чернігові відбувся третій семінар з питань участі місцевих підприємств у виконанні замовлень оборонного комплексу.

Цей пристрій зроблений для того, щоб рятувати вертольоти від ракет. Він розсіює гарячий вихлоп від двигуна і знижує видимість для інфрачервоних прицілів. Коли в минулому році в зоні бойових дій на Донбасі наші вертольоти були збиті, то таких захисних пристроїв на них або взагалі не було, або вони були застарілі й неефективні. Нові значно краще захищають машину й екіпаж. Розробка київська, а цей дослідний зразок виготовлений у Чернігові. Після випробування починається серійне виробництво.
 
Це один з прикладів того, як внаслідок семінару налагоджується виробництво на чернігівських підприємствах. Перший семінар з цієї серії в Чернігові стосувався одягу й спорядження для Збройних Сил України, другий – бронетехніки, а цей третій – авіації. Кілька підприємств області вже виконують замовлення, розповідає Володимир Дмитрієв, заступник начальника Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України, через який проходять усі вироби перед тим, як будуть прийняті на озброєння.
 
Ми говорили про один з пристроїв для вертольотів, а як же самі вертольоти? МІ-2 і МІ-8, які є на озброєнні ЗСУ, зібрані в Російській Федерації, а зараз стоїть завдання поставити до Збройних Сил машини українського виробництва. Запорізьке підприємство «Мотор Січ» (його представники – серед учасників семінару) виготовляє, крім кількох десятків видів двигунів, і більшу частину комплектуючих для МІ-2 та МІ-8, відтепер освоює самостійне збирання вертольотів; в розробці дві нових вже суто українських моделі вертольотів.
 
Отже, серед учасників семінару в Чернігові – близько 20-ти підприємств з Києва й інших міст і стільки ж чернігівських. Вони готові до співпраці в галузі авіаційного виробництва.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.