Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 03:23:34

У турка на кордон неприємності!

02.03.2012   12:03

28 лютого, о 4.30 ранку, на виїзд з України в міжнародний автомобільний пункт пропуску “Славутич” прибув легковий автомобіль “BMW”. Для перевірки водій пред’явив паспорт громадянина Туреччини.

При проведенні ідентифікації особи, шляхом окомірного визначення та встановлення відповідності по фотокартці, проведення первинної співбесіди, встановлено, що паспортний документи можливо не належить пред’явнику, з чим останній не погодився.

На підставі таких підозр документ підділи комісійному поглибленому вивченню. В результаті цього та подальшого опитування пред’явника, встановлено, що даний паспортний документ відповідає встановленому зразку, виданий правомочним на те органом та належним чином оформлений і не прострочений, але під час розкладання зорового портрету і послідовним порівнянням обличчя за окремими елементами та допомогою морфологічних, біохімічних, психофізичних властивостей, виявлення вікових змін зовнішності людини встановлено, що даний паспорт пред’явнику не належить.

Під час проведення подальшої співбесіди з громадянином Туреччини йому представлено незаперечні докази того, що даний паспорт належить не йому, а іншій особі, після чого іноземець нарешті зізнався і “знайшов” справжній паспорт.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України громадянина Туреччини притягнуто до адміністративної відповідальності згідно з частиною 1 статті 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.