Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 квітня, 17:49:26

У турка на кордон неприємності!

02.03.2012   12:03

28 лютого, о 4.30 ранку, на виїзд з України в міжнародний автомобільний пункт пропуску “Славутич” прибув легковий автомобіль “BMW”. Для перевірки водій пред’явив паспорт громадянина Туреччини.

При проведенні ідентифікації особи, шляхом окомірного визначення та встановлення відповідності по фотокартці, проведення первинної співбесіди, встановлено, що паспортний документи можливо не належить пред’явнику, з чим останній не погодився.

На підставі таких підозр документ підділи комісійному поглибленому вивченню. В результаті цього та подальшого опитування пред’явника, встановлено, що даний паспортний документ відповідає встановленому зразку, виданий правомочним на те органом та належним чином оформлений і не прострочений, але під час розкладання зорового портрету і послідовним порівнянням обличчя за окремими елементами та допомогою морфологічних, біохімічних, психофізичних властивостей, виявлення вікових змін зовнішності людини встановлено, що даний паспорт пред’явнику не належить.

Під час проведення подальшої співбесіди з громадянином Туреччини йому представлено незаперечні докази того, що даний паспорт належить не йому, а іншій особі, після чого іноземець нарешті зізнався і “знайшов” справжній паспорт.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України громадянина Туреччини притягнуто до адміністративної відповідальності згідно з частиною 1 статті 204 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
 

Останні новини Чернігівщини

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку

Побрехеньки від різних знаків Зодіаку 11:32

Правду говорити легко і приємно. Так нам говорили у дитинстві, так написано в вічних книгах. Але люди досить часто говорять неправду або прикрашають реальність. Хтось - більше, хтось – менше, хтось - заради вигоди, хтось – просто заради того, щоб збрехати.

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум

П’ять книг у допомогу, аби прожити молоді роки на максимум 11:21

Молоді роки – час найкращих моментів життя, радощів, сподівань, помилок, накопичування досвіду. Час, який треба прожити на максимум позитивно, створивши надійну платформу для зрілих років.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 рецептів супів 11:10

До міжнародного дня супу пропонуємо приготувати один з десяти рецептів перших страв з кіноа, сочевицею, картоплею, вершками та куркою.

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 6 - 12 квітня 2020 року 10:45

11 квітня – Меркурій входить у вогняний, кардинальний знак Овна (буде тут до 28 квітня), тому різко активізується спілкування, часом, на зависоких тонах. Люди починають шукати, кому б розповісти про свої ідеї та проблеми, бо в цей час найпріоритетнішими стають особисті теми для розмови.