Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 3 жовтня, 14:02:53

Як не стати жертвою шахраюватих продавців на базарі. ВІДЕО

05.08.2015   09:26Агенцiя

На базарах та у магазинах повно всіляких фруктів і сезонних овочів. Дивишся – і очі розбігаються. Незчуєшся, як у продуктовому кошику опиняється добра дюжина товару

Міські базари не втрачають авторитету, ваблять покупців знижками та можливістю обрати і помацати той чи інший товар. І мало хто звертає увагу на те, наскільки совісний стоїть продавець за прилавком.
 
Як виявилось, чернігівці вже звикли до того, що на базарах продавці мають звичку не довісити кількасот грамів. Сваритися не треба. Проблема вирішується легко. Ми поспілкувалися зі спеціалістом з управління захисту прав споживачів Яною Саленик, яка чітко окреслила нам вимоги до робочого місця підприємців та належних документів на ваги.
 
Якщо після перевішування товару ви з’ясували, що вас обважили, ви маєте право вимагати у продавця повернення різниці у вартості товару. Якщо ж ви отримали відмову, маєте право звернутися до Держспоживуправління з письмовою заявою. Протягом тридцяти днів ваш запит буде розглянуто, і наступним етапом стане позапланова перевірка торгової точки.
 
Після тривалих пошуків контрольних вагів для овочів і фруктів нам довелося перевіряти товар у молочному павільйоні. І ось які результати: нас ошукали на 200 грамів. У заявленому продавчинею кілограмі виявилось лише 800 грам.
 
Повертаємось з експертом на місце покупки овочів, а реалізатора вже немає. Сусіди по торгових точках повідомили, що вона нібито кудись відійшла. Чекаємо 20 хвилин, та ніхто так і не повернувся.
 
Обираючи товар на базарах, будьте уважними, не соромтесь питати у продавців відповідні документи, а у випадку обважування – відстоювати свої права, аби не стати наступною жертвою шахраюватих продавців.

Останні новини Чернігівщини

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора

30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора 10:46

3 жовтня - 30-річчя відновлення храму святих князя Михайла Чернігівського та боярина його Федора.

Чернівецька подруга найгарнішого полісмена України у соцмережах захейтила Чернігів: «Тут живуть злі російськомовні люди» 10:42

Чернівецька бізнес-леді, подруга найсексуальнішого полісмена України чернігівця Євгена Іващенка та інстаграм-блогерка Леся Антонюк скандально прославилася на всю Україну. «Винним» виявився… Чернігів та його жителі.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:36

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 02 жовтня по 8:00 03 жовтня 2022 року

3 жовтня - цей день в Україні і світі

3 жовтня - цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 222 RUSSIAN AGRESSION

Катерина Сахневич презентувала проєкт Регіонального плану управління відходами Чернігівської області на форумі в Івано-Франківську 17:32

Посилити екологічний захист постраждалих територій шляхом ефективної переробки відходів та рекультивації земель – головна мета регіонального форуму з питань управління відходами, організованого Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, який проходить в м. Івано-Франківську з 28 вересня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини