Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 09:17:24

Мер Прилук: Освітяни і медики можуть залишитися без зарплат

04.08.2015   08:55

Уся проблема полягає у нестачі субвенцій з державного бюджету на потреби освітньої і медичної галузь Прилук

Про це у коментарі Depo.ua заявив міський голова Прилук Дмитро Барнаш.

За його словами, ще з кінця січня поточного року керівництво міста зверталося і до міністерства освіти, і до міністерства охорони здоров`я і до мінфіна.

"Ми казали, що коштів на потреби міської медицини і освіти не вистачить - потрібна субвенція. Відповіді досі немає. Вже закінчилися усі бюджетні призначення на медицину. Ситуація така, що з початку серпня головний лікар лікарні навіть не зможе нарахувати заробітну плату своїм підлеглим, адже за це зможе отримати чималий штраф", - розповів Дмитро Барнаш.

Він додав, що міська влада зобов`язала лікарів працювати.

"Але ж вони живі люди і як вони можуть працювати безкоштовно? Якщо не прийде субвенція, то у Прилуках може статися соціальний вибух. Чув, що у медичних колективах кажуть: якщо медики не отримають зарплатню, то вони можуть заблокувати виборчі дільниці на запланованих восени виборах", - додав Барнаш.
Наразі, медики і освітяни ще не отримали зарплатню за липень і грошей на це вже немає.

За даними очільника Прилук, місту не вистачає 20 мільйонів субвенції з державного бюджету на медицину і трохи більше 18 мільйонів - на освіту.

Останні новини Чернігівщини

Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37

Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.

У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10

Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39

У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.

На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46

Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини