Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 14:41:12

Чернігівщина активно бореться з безробіттям та заборгованістю із заробітної плати

03.08.2015   11:43Агенцiя

За перше півріччя 2015 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 2731 особу, з них у юридичних осіб – 724, у фізичних осіб – 2007.

Про це зазначалося на розширеному засіданні колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника склала 3040 гривень, що перевищує її розмір за відповідний період попереднього року майже на 17%. За даним показником за областю зберігається 18 місце по країні.

У розрізі районів регіону найвища середня заробітна плата в місті Прилуки (4801,0 грн), Варвинському (3790,0 грн) та Бобровицькому (3020,0,0 грн) районах. Найнижчі показники – у Коропському (1922,0 грн), Новгород-Сіверському (1923,0 грн) та Менському (1970,0 грн) районах.

Станом на 1 липня повністю ліквідовано заборгованість із виплати заробітної плати у 14 районах області.

Основними причинами існування заборгованості із заробітної плати продовжують залишатися, як низька платоспроможність, так і високий рівень збитковості підприємств, неналежна реалізація виробленої продукції, нестача у суб’єктів господарювання обігових коштів, тимчасове призупинення виробничої діяльності або зменшення обсягів виконаних робіт, затягування процедур банкрутства через проблеми реалізації активів та майна підприємств-банкрутів, арешт майна органами виконавчої служби, несвоєчасні розрахунки замовників за виконані роботи та отримані послуги.

Упродовж І півріччя 2015 року здійснено 151 експертизу якості проведення атестації на 801 робочому місці. За її результатами, умови праці на 49 робочих місцях віднесено до допустимих, що виключає можливість отримання пільг та компенсацій працівниками, а на 752 – до шкідливих і важких. Підтверджено право на пільгове пенсійне забезпечення у 267 випадках, додаткову відпустку – у 332, доплату до тарифних ставок – у 372.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення ОДА

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом 09:57

Інформація про зникнення транспортного засобу надійшла до поліції близько п’ятої години вечора.

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові 09:47

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури чотирьом банківським працівникам повідомлено про підозру щодо несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі (ч. 3 ст. 362 КК України) та у підробці засобів доступу до банківських рахунків (ч. 2 ст. 200 КК України), вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів»

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів» 09:44

На сторінках найновішого щоквартального мистецького журналу «Літературний Чернігів» /№ 2 (94) за 2021 рік/ літературної спілки «Чернігів» вміщені твори, як відомих на Чернігівщині та в Україні авторів, так і молодих.

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка 09:36

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини