Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 02:24:45

Чернігівське обласне територіальне відділення АМКУ

29.02.2012   11:36Агенцiя

· припинило дії з ознаками зловживання монопольним становищем з боку КП “Виробниче управління комунального господарства” (м. Ніжин).

Як встановило Відділення, підприємство укладало зі споживачами договори про надання послуг із вивезення твердих побутових відходів, умови яких не відповідали вимогам Типового договору. Підприємство визнало та припинило порушення.

· припинило дії з ознаками недобросовісної конкуренції з боку ЗАТ “Запорізький оліяжиркомбінат”. Як встановило Відділення, товариство на упаковці маргарину власного виробництва використовувало позначення “Українське” та “Смачне бутербродне”, що могло ввести споживачів в оману. Товариство визнало та припинило порушення.

· припинило антиконкурентні дії з боку виконавчого комітету Ріпкинської селищної ради. Як встановило Відділення, орган місцевого самоврядування залучив перевізника для перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування без проведення конкурсу. Відповідач припинив порушення та провів відповідний конкурс.

· оштрафувало ТОВ “БЕРЕГИНЯ” на 2 тис. грн за неподання інформації у встановлений строк.

Чернігівське обласне відділення АМКУ

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.