Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 20:26:55

Про роботу промисловості області за січень–червень 2015 року. ДОВІДКА

20.07.2015   14:33Агенцiя

За підсумками січня–червня 2015 р. індекс промислової продукції області становив 86,5% (в Україні – 79,5%).

У добувній промисловості виробництво склало 82,5% проти січня–червня 2014 р., у переробній промисловості – 88,8%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 84%.

Серед підприємств переробної промисловості порівняно із  січнем–червнем 2014 р. спостерігалося зниження випуску ковбасних виробів, обробленого рідкого молока, хліба та виробів хлібобулочних.

Менше вироблено взуття, паперу та картону, цегли невогнетривкої керамічної будівельної, елементів конструкцій збірних для будівництва з цементу, бетону або штучного каменю, вогнегасників, пожежних машин, автобусів.

Водночас зросло виробництво соняшникової нерафінованої олії (на 34,6%), жирних сирів (на 15,9%), борошна (на 4,9%), круп (на 17,2%), верстатів для оброблення деревини (на 9,1%).

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.