Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 березня, 17:16:14

За півріччя спрощенці Чернігова спрямували до бюджету понад 39,7 млн.грн. єдиного податку

18.07.2015   09:29

«За підсумками шести місяців поточного року платники єдиного податку м. Чернігова перерахували до бюджету понад 39,7 млн. грн., з них понад 3 млн. грн. сплачено у червні.

Ріст надходжень до рівня минулого року склав 6,7 млн.грн. або 120,4%. Внесок підприємців - фізичних осіб становить понад 30,2 млн. грн. Юридичні особи, які застосовують спрощену систему оподаткування, перерахували до міської скарбниці 9,5 млн. грн.», - поінформував заступник начальника ДПІ у м. Чернігові ГУ ДФС у Чернігівській області Володимир Мехед.
   
До речі,  на обліку в ДПІ у м. Чернігові  перебуває 9533 підприємці - фізичні особи та 1517 юридичних осіб-платників єдиного податку.

«Система спрощеного оподаткування з 2015 р. зазнала певних змін: об'єднано єдиний податок з фіксованим сільськогосподарським податком, зменшена кількість груп спрощенців, знижено ставки податку для платників III групи (2% доходу - у разі спати ПДВ або 4% - у разі включення ПДВ до складу єдиного податку), поступово вводяться касові апарати при готівкових розрахунках, збільшено граничний річний обсяг доходу»,- відмітив Володимир Мехед. 

Варто нагадати, що при здійсненні діяльності підприємцями І і ІІ груп, яка не передбачена критеріями щодо таких груп (п.п. 1,2 п.291.4 ст.291 Кодексу), платнику із суми отриманого доходу необхідно сплатити 15 % податку.
До переліку суб'єктів господарювання, які не можуть бути платниками І–ІІІ груп, з 1січня 2015р. додалися й ті, хто займається лотереями (окрім розповсюдження лотерей) і парі (букмекерських парі, парі тоталізатора).
 
«Впроваджені податковою реформою зміни щодо спрощеної системи оподаткування покликані пожвавити інтерес у бізнесу до здійснення діяльності на умовах сплати єдиного податку», - резюмував  Володимир Мехед.

Останні новини Чернігівщини

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем

7 березня - у 321 році за указом римського імператора Костянтина I неділю було оголошено вихідним днем 09:43

Вісьмома роками раніше він уперше дозволив вільне сповідання християнства. Жодне розпорядження влади в історії не дотримувалося з таким задоволенням, як едикт Костянтина.