На Чернігівщині освятили перший сніп. ФОТОрепортаж
У с.Салтикова Дівиця Куликівського району урочисто відкрили сезон жнив. До освячення першого снопу пшениці 14 липня долучилися голова облдержадміністрації Валерій Куліч, керівники структурних підрозділів ОДА, голови районних адміністрацій та очільники сільгосппідприємств.
Символічну першу зв’язку хліба зібрали на полі селянського фермерського господарства «Колос» та освятили у місцевому храмі
ФОТОрепортаж Віктора Кошмала
До теми:
На Чернігівщині освятили перший сніп
Останні новини Чернігівщини
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.
У січні-березні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 2,8 млрд гривень податків та зборів 11:58
До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-березень 2026 року надійшло 2,8 млрд грн від сплати податків і зборів, контроль за справлянням яких здійснюється податковими органами.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:15
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
16 квітня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1513 Російська агресія - Day 1513 Russian aggression
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.


















