Про індекси споживчих цін на товари та послуги. ДОВІДКА
За розрахунками Держстату показник рівня інфляції в червні 2015 р. в області становив 99,9%, в Україні – 100,4%; з початку року в області – 143,8%, в Україні – 140,7%.
Ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в області в червні знизилися на 0,8%.
При цьому істотно (на 45,3–60,4%) подешевшали помідори, капуста та огірки. На 5,6–7,4% знизилися в ціні продукти переробки зернових та рис; на 1,6–2,6% – риба та продукти з риби, молоко.
Водночас суттєво (в 1,5–2,3 раза) подорожчали морква, буряк та картопля; на 1,3–4,5% – м’ясо та м’ясопродукти, яйця, олія соняшникова, кисломолочна продукція, цукор, кондитерські вироби з цукру та морозиво.
Алкогольні напої зросли в ціні на 4,7%, тютюнові вироби – на 3,1%.
На 16,8% більше доведеться сплачувати за ремонт побутової техніки, на 6,3% – за утримання та виховання дітей у дошкільних закладах, на 4,7% – при відвідуванні закладів швидкого харчування.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20
27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.
В Україні відновлюється опитування щодо зайнятості та безробіття населення 18:16
Головне управління статистики у Чернігівській області інформує, що з 19 січня 2026 року в Україні розпочинається обстеження робочої сили – вибіркове опитування населення (домогосподарств), яке проводиться на виконання Плану державних статистичних спостережень на 2026 рік і є частиною євроінтеграційних процесів України.
За матеріалами СБУ вирок заочно отримав рашист, причетний до катувань цивільних на Чернігівщині 18:11
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 13 років позбавлення волі отримав військовослужбовець збройних сил рф, який знущався та катував цивільних на Чернігівщині.
Житель Чернігівщини втратив понад 5 тисяч гривень, купуючи зарядну станцію 18:09
Хотів придбати зарядну станцію, натомість втратив понад 5 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 16:06
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили про підозру лідеру злочинного угруповання та трьом його спільникам, які виготовляли кілограмові партії психотропів для збуту по території України.