Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 11:36:49

520 гривень за три квадратних метри площі, де немає ані світла, ані води. ВІДЕО

03.07.2015   17:30Агенцiя

Працівники Центрального ринку Чернігова, обурені підвищенням орендної плати за так зване «містове», перекрили рух транспорту в центрі Чернігова.

 Їхні торгові павільйончики мають площу лише три квадратних метри. Тут немає ні світла, ні води, ні каналізації. Тепер підприємці вимушені за такі скромні умови віддавати не чотириста, а вже п’ятсот двадцять гривень. Вони стверджують, плату адміністрація ринку підвищила без попередження та необґрунтовано.
 
Торговці кажуть, з падінням купівельної спроможності населення та зростанням закупівельної ціни товару і так ледве-ледве зводять кінці з кінцями, аби сплатити податки та за оренду. Кажуть, зі ставкою в 520 гривень взагалі немає сенсу працювати.
 
Адміністрація ж ринку зростання платежу на 30% мотивує тим, що виставила продовження договору оренди за ринковою ціною, яка, за її словами, є найнижчою в місті. Угоду з новими орендними умовами підписала половина підприємців.
 
Протестуючі стверджують, тим, хто не згоден з такими умовами оренди, доступ до торгової площі закривають. При цьому зачиненим на замок залишається і продукція, яку реалізують підприємці. Вони кажуть, представник адміністрації ринку у супроводі міліції ходить поміж торгових рядів із заявою: «Хто не підписав договір – відкриватися не буде».
 

Останні новини Чернігівщини

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

Громади Чернігівщини отримали 17 новеньких шкільних автобусів 10:17

Учора в Чернігові, Ніжині і Прилуках шкільний автотранспорт передали громадам області. Автобуси поїхали в Березнянську, Городнянську, Киїнську, Козелецьку, Куликівську, Вертіївську, Комарівську, Лосинівську, Мринську, Ладанську, Срібнянську, Сухополов'янську, Корюківську, Сновську, Понорницьку і Новгород-Сіверську громади.

Поліція Чернігівщини викрила організоване злочинне угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від військової служби 09:56

Медики систематично заробляли на військовозобов’язаних, одержуючи неправомірну вигоду за формування фіктивного пакету медичних документів на підставі яких в подальшому їх визнавали не придатними до військової служби за станом здоров'я з подальшим виключенням з військового обліку.

Реконструкція тепломереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги не впливає на подачу тепла й гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго» 09:15

Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» повідомляє, що роботи з реконструкції теплових мереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги виконуються у відповідності до умов договору з підрядною організацією.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини