Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 листопада, 11:36:14

Будівництво житла в Чернігівській області у 2011 р.

23.02.2012   14:12

За 2011 р. за рахунок будівництва нових житлових будинків та розширення існуючого житлового фонду в області введено в експлуатацію 614 житлових будівель загальною площею 157,7 тис.м2, з яких 126,7 тис.м2 побудовано в міських поселеннях, 31 тис.м2 - у сільській місцевості.

Темпи обсягів введеного житла проти 2010 р. становили 98,5%, у т.ч. в міських поселеннях - 123,5%, у сільській місцевості - 54%.
 
За рахунок коштів державного бюджету в області введено 8,5 тис.м2 житла.
 
Індивідуальними забудовниками введені 96,4 тис.м2 загальної площі, що становить 61,1% введеного житла в області.      
 
Більше, ніж у 2010 р., збудовано житла в містах Чернігів, Ніжин, Прилуки та 8 районах області.
 
У 2011 р. в області збудовано 1476 квартири, середній розмір яких складає 101 м2. Серед збудованих квартир переважають двокімнатні (32% від загальної кількості).

Останні новини Чернігівщини

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

У січні-жовтні 2025 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 9 мільярдів гривень податків та зборів 09:38

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-жовтень 2025 року надійшло 9 млрд грн від сплати податків і зборів

Експерти НСЗУ провели виїзні робочі зустрічі із надавачами послуг за пакетами стоматологічної допомоги та зубопротезування для захисників і захисниць 09:36

Зворотний зв’язок від лікарів, які працюють з особами, що захищають і захищали незалежність України, важливий для розвитку державних програм.

14 листопада: цей день в Україні і світі

14 листопада: цей день в Україні і світі 09:29

День 1360 Російська агресія - Day 1360 Russian aggression

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини