Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 травня, 05:51:06

У Чернігові "заговорили" чотири тролейбуси. ВІДЕО

23.06.2015   15:01Агенцiя

У чотирьох чернігівських тролейбусах, які їздять по міському маршруту № 4, 22 червня запрацювала система оголошення зупинок.

Автоінформатори налаштував активіст електротранспорту Микита Вікторов за сприяння управління транспорту та заступника міського голови Миколи Миргородського.

За словами активіста, всю роботу він здійснив за  декілька вечорів перед комп`ютером.

"Знайшов людей, котрі змогли записати голос для озвучування зупинок, знайшов документацію на автоінформатор...Вся експлуатація пристрою водієм зводиться до натискання відповідної кнопки в момент під`їзду до зупинки та закриття дверей тролейбусу", - розповів Микита Вікторов.

На думку першого заступника Чернігівського міського голови Миколи Миргородського, озвучування зупинок буде позитивно сприйняте мешканцями міста, які користуються електротранспортом.

"Ми записувались три рази і в решті-решт обрали оптимальний варіант",- зазначив "голос" автоінформаторів Андрій Соколов.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України

СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37

Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України

На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33

Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі

Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12

Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.

 Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів

Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30

За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.