Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 16 квітня, 10:10:51

Відбулася нарада, присвячена підсумкам роботи за минулий рік дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп”

22.02.2012   18:29

У Михайло-Коцюбинському Чернігівського району перший заступник голови обласної ради Іван Коробка взяв участь у нараді, присвяченій підсумкам роботи за минулий рік дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп” комунального підприємства обласної ради “Чернігівоблагроліс”.

На початку зустрічі Іван Коробка разом із директорами комунального підприємства “Чернігівоблагроліс” Іваном Донцем та дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп” Олександром Балабушкою ознайомилися з роботою виробничих цехів, що працюють на території Чернігова та Михайла-Коцюбинського.

Олександр Балабушка у своєму виступі зазначив, що предметом діяльності Чернігівського райагролісгоспу є лісовідновлення, посадка лісових культур, сприяння природному відновлюванню лісу, вирощування посадкового матеріалу та заготівля насіння лісових порід, проведення рубок, пов’язаних з веденням лісового господарства, охорона лісів тощо. “Працюючих – 99 чоловік. Виручка від реалізації товарної продукції за 2011 рік склала 4 млн. 784 тис. грн., що майже на 200% перевищує показники 2010 року. Загалом переробка склала 42% від загальної реалізації продукції. Заробітна плата у минулому році була виплачена у сумі 169 тис. 947 грн., що майже на 240% більше, ніж у 2010 році. Середня заробітна плата становить 1124 грн.”, – підкреслив директор підприємства.

Іван Донець акцентував увагу на самовільних вирубках та режимі економії підприємства. Побажав на майбутнє доопрацювати певні напрями роботи, щоб у 2012 році покращити показники виробництва.

На завершення виступив Іван Коробка. Він, зокрема, сказав: “Сьогодні обласна рада є власником вашого підприємства. Ми зацікавлені в тому, щоб це і всі інші підприємства працювали ефективно, мали достойні фінансово-економічні показники. У вас є підстави отримувати прибуток. Бюджет області складає 1 839 292,7 тис. грн. Від комунальних підприємств до обласного бюджету надійшло 5, 2 млн. грн. Ми повинні виконувати програму соціально-економічного розвитку області і мати позитивні показники в її розвитку”, – зазначив перший заступник голови обласної ради.

Іван Коробка побажав мобілізувати всі сили працівників підприємства заради досягнення кращих результатів в розвитку Чернігівського райагролісгоспу.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей

Прилуки: ухвалені рішення спрямовані на захист прав та інтересів дітей 09:50

З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 15 квітня, відбулось засідання постійної комісії з питань захисту прав дитини.

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось чергове засідання виконавчого комітету 09:45

15 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн

До бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал надійшло 723 млн грн 09:37

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 15 квітня схвалив представлений Звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО

Про збереження природних екосистем Чернігівщини. ВІДЕО 09:27

15 квітня на брифінгу в облдержадміністрації говорили про дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах та посилення відповідальності за випалювання сухої рослинності.

Нові можливості селищним старостам

Нові можливості селищним старостам 09:17

Верховна Рада України 239 голосами ухвалила законопроєкт № 4535 про внесення змін до деяких законів України щодо розвитку інституту старост.