Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 07:25:47

Відбулася нарада, присвячена підсумкам роботи за минулий рік дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп”

22.02.2012   18:29

У Михайло-Коцюбинському Чернігівського району перший заступник голови обласної ради Іван Коробка взяв участь у нараді, присвяченій підсумкам роботи за минулий рік дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп” комунального підприємства обласної ради “Чернігівоблагроліс”.

На початку зустрічі Іван Коробка разом із директорами комунального підприємства “Чернігівоблагроліс” Іваном Донцем та дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп” Олександром Балабушкою ознайомилися з роботою виробничих цехів, що працюють на території Чернігова та Михайла-Коцюбинського.

Олександр Балабушка у своєму виступі зазначив, що предметом діяльності Чернігівського райагролісгоспу є лісовідновлення, посадка лісових культур, сприяння природному відновлюванню лісу, вирощування посадкового матеріалу та заготівля насіння лісових порід, проведення рубок, пов’язаних з веденням лісового господарства, охорона лісів тощо. “Працюючих – 99 чоловік. Виручка від реалізації товарної продукції за 2011 рік склала 4 млн. 784 тис. грн., що майже на 200% перевищує показники 2010 року. Загалом переробка склала 42% від загальної реалізації продукції. Заробітна плата у минулому році була виплачена у сумі 169 тис. 947 грн., що майже на 240% більше, ніж у 2010 році. Середня заробітна плата становить 1124 грн.”, – підкреслив директор підприємства.

Іван Донець акцентував увагу на самовільних вирубках та режимі економії підприємства. Побажав на майбутнє доопрацювати певні напрями роботи, щоб у 2012 році покращити показники виробництва.

На завершення виступив Іван Коробка. Він, зокрема, сказав: “Сьогодні обласна рада є власником вашого підприємства. Ми зацікавлені в тому, щоб це і всі інші підприємства працювали ефективно, мали достойні фінансово-економічні показники. У вас є підстави отримувати прибуток. Бюджет області складає 1 839 292,7 тис. грн. Від комунальних підприємств до обласного бюджету надійшло 5, 2 млн. грн. Ми повинні виконувати програму соціально-економічного розвитку області і мати позитивні показники в її розвитку”, – зазначив перший заступник голови обласної ради.

Іван Коробка побажав мобілізувати всі сили працівників підприємства заради досягнення кращих результатів в розвитку Чернігівського райагролісгоспу.

Останні новини Чернігівщини

Десна (Чернігів) - Шахтар (Донецьк) 2:4

Десна (Чернігів) - Шахтар (Донецьк) 2:4 07:03

Голи: Гітченко, 29, Філіппов, 62 - Соломон, 25, Тете, 26, Майкон, 60, Алан Патрік, 69 (з пенальті).

Досудове розслідування за фактом умисного вбивства у місті Сновську завершено

Досудове розслідування за фактом умисного вбивства у місті Сновську завершено 07:01

Ювенальним прокурором регіональної прокуратури затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства 24-річного хлопця, яке трапилося наприкінці січня 2020 року у м. Сновську. Досудове розслідування за вказаним фактом завершено.

В поліції Чернігівщини запровадять систему

В поліції Чернігівщини запровадять систему "Custody Records" 06:57

Представник Управління дотримання прав людини Національної поліції України в Чернігівській області Лариса Борисенко розказала про принцип роботи системи автоматичного обліку затриманих осіб «Custody Records».

Чернігів: рятувальники надали допомогу 8-річному хлопчику, який потрапив у технічну шахту глибиною близько 5 метрів

Чернігів: рятувальники надали допомогу 8-річному хлопчику, який потрапив у технічну шахту глибиною близько 5 метрів 06:42

9 липня о 21:14 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в обласному центрі по вул. Малясова навпроти будинку №33 в технічну шахту глибиною близько 5 метрів потрапив 8-річний хлопчик.

13 липня - Міжнародний день городян

13 липня - Міжнародний день городян 06:29

Відзначають у другій понеділок липня.