Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 18:43:05

Відбулася нарада, присвячена підсумкам роботи за минулий рік дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп”

22.02.2012   18:29

У Михайло-Коцюбинському Чернігівського району перший заступник голови обласної ради Іван Коробка взяв участь у нараді, присвяченій підсумкам роботи за минулий рік дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп” комунального підприємства обласної ради “Чернігівоблагроліс”.

На початку зустрічі Іван Коробка разом із директорами комунального підприємства “Чернігівоблагроліс” Іваном Донцем та дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп” Олександром Балабушкою ознайомилися з роботою виробничих цехів, що працюють на території Чернігова та Михайла-Коцюбинського.

Олександр Балабушка у своєму виступі зазначив, що предметом діяльності Чернігівського райагролісгоспу є лісовідновлення, посадка лісових культур, сприяння природному відновлюванню лісу, вирощування посадкового матеріалу та заготівля насіння лісових порід, проведення рубок, пов’язаних з веденням лісового господарства, охорона лісів тощо. “Працюючих – 99 чоловік. Виручка від реалізації товарної продукції за 2011 рік склала 4 млн. 784 тис. грн., що майже на 200% перевищує показники 2010 року. Загалом переробка склала 42% від загальної реалізації продукції. Заробітна плата у минулому році була виплачена у сумі 169 тис. 947 грн., що майже на 240% більше, ніж у 2010 році. Середня заробітна плата становить 1124 грн.”, – підкреслив директор підприємства.

Іван Донець акцентував увагу на самовільних вирубках та режимі економії підприємства. Побажав на майбутнє доопрацювати певні напрями роботи, щоб у 2012 році покращити показники виробництва.

На завершення виступив Іван Коробка. Він, зокрема, сказав: “Сьогодні обласна рада є власником вашого підприємства. Ми зацікавлені в тому, щоб це і всі інші підприємства працювали ефективно, мали достойні фінансово-економічні показники. У вас є підстави отримувати прибуток. Бюджет області складає 1 839 292,7 тис. грн. Від комунальних підприємств до обласного бюджету надійшло 5, 2 млн. грн. Ми повинні виконувати програму соціально-економічного розвитку області і мати позитивні показники в її розвитку”, – зазначив перший заступник голови обласної ради.

Іван Коробка побажав мобілізувати всі сили працівників підприємства заради досягнення кращих результатів в розвитку Чернігівського райагролісгоспу.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.