Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 6 липня, 06:21:37

Відбулася нарада, присвячена підсумкам роботи за минулий рік дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп”

22.02.2012   18:29

У Михайло-Коцюбинському Чернігівського району перший заступник голови обласної ради Іван Коробка взяв участь у нараді, присвяченій підсумкам роботи за минулий рік дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп” комунального підприємства обласної ради “Чернігівоблагроліс”.

На початку зустрічі Іван Коробка разом із директорами комунального підприємства “Чернігівоблагроліс” Іваном Донцем та дочірнього підприємства “Чернігіврайагролісгосп” Олександром Балабушкою ознайомилися з роботою виробничих цехів, що працюють на території Чернігова та Михайла-Коцюбинського.

Олександр Балабушка у своєму виступі зазначив, що предметом діяльності Чернігівського райагролісгоспу є лісовідновлення, посадка лісових культур, сприяння природному відновлюванню лісу, вирощування посадкового матеріалу та заготівля насіння лісових порід, проведення рубок, пов’язаних з веденням лісового господарства, охорона лісів тощо. “Працюючих – 99 чоловік. Виручка від реалізації товарної продукції за 2011 рік склала 4 млн. 784 тис. грн., що майже на 200% перевищує показники 2010 року. Загалом переробка склала 42% від загальної реалізації продукції. Заробітна плата у минулому році була виплачена у сумі 169 тис. 947 грн., що майже на 240% більше, ніж у 2010 році. Середня заробітна плата становить 1124 грн.”, – підкреслив директор підприємства.

Іван Донець акцентував увагу на самовільних вирубках та режимі економії підприємства. Побажав на майбутнє доопрацювати певні напрями роботи, щоб у 2012 році покращити показники виробництва.

На завершення виступив Іван Коробка. Він, зокрема, сказав: “Сьогодні обласна рада є власником вашого підприємства. Ми зацікавлені в тому, щоб це і всі інші підприємства працювали ефективно, мали достойні фінансово-економічні показники. У вас є підстави отримувати прибуток. Бюджет області складає 1 839 292,7 тис. грн. Від комунальних підприємств до обласного бюджету надійшло 5, 2 млн. грн. Ми повинні виконувати програму соціально-економічного розвитку області і мати позитивні показники в її розвитку”, – зазначив перший заступник голови обласної ради.

Іван Коробка побажав мобілізувати всі сили працівників підприємства заради досягнення кращих результатів в розвитку Чернігівського райагролісгоспу.

Останні новини Чернігівщини

Білоруси – де ви? 13:06

«Білоруська влада продовжує надавати допомогу Росії у веденні війни проти України. За нашими даними, минулого тижня противник двома залізничними ешелонами відправив чергову партію боєприпасів для потреб окупаційних військ Росії», – заявив заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов.

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася

Перша зустріч у рамках проекту «Чернігів - #МістоСили» відбулася 12:56

Близько двох десятків чернігівців чаювали в «козацькому» храмі Св. Катерини та ділилися, що допомогло їм пережили активну фазу бойових дій. А настоятель, о. Роман Кіник, підготував для присутніх коротенький екскурс в історію храму та розповів, як громада ПЦУ пережила цей складний час.

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 204 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 5 липня 12:47

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 23 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 204 такі предмети.

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді

Як рашисти боролися з птахофабрикою у Городнянській громаді 12:33

Пекурівка на Городнянщині відома як центр старостинського округу, до якого також входить сусідня Політрудня, а ще - як місце, де здійснюють свою діяльність ТОВ Торговий Дім "Ратібор" та СВК "Зоря", які працюють в тісному симбіозі з ПрАТ "Городнянський комбікормовий завод".

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України

У Коропі відбудеться благодійний ярмарок на підтримку захисників України 09:57

Найближчої середи, 6 липня, у Коропі (неподалік ринку) відбудеться благодійний ярмарок.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини