Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 серпня, 16:59:53

Нове українське підприємство з виробництва готової картоплі може замінити імпорт цієї продукції

17.06.2015   15:33Агенцiя

На Чернігівщини працюватиме унікальне виробництво картоплі, яке постачатиме вже готову продукцію українським та міжнародним клієнтам.

Виробляти картоплю, яку споживають у популярних закладах харчування (картопля фрі, по-селянськи), будуть на підприємстві «Корпорація «Інтерагросистема», що знаходиться у місті Мена Чернігівської області. Сировину забезпечуватимуть наші місцеві фермери. Про це повідомив координатор Ради регіонального розвитку області Сергій Березенко. – Це унікальне виробництво, аналогів якому сьогодні немає в Україні. Підприємство продаватиме за кордон не просто картоплю, а вже готову продукцію. Можливо, у перспективі матимемо власну менську торгову марку, товари під якою можна буде купувати в магазинах як України, так і інших країн світу, - розповів Сергій Березенко.

Він також зауважив, що запуск виробництва створить додаткові робочі місця для жителів навколишніх сіл. Окрім цього, сировину для «Корпорації «Інтерагросистема» вирощуватимуть фермери з усіх районів Чернігівщини. – По-суті створюється міжгалузева співпраця. Фермери забезпечують виробника картоплею, за що отримуватимуть хороші прибутки та матимуть стимул працювати в майбутньому.

За словами директора закритого акціонерного товариства «Корпорація Інтерагросистема» Сергія Юхименка, сьогодні по всій країні споживається 18 тисяч тон продукції, 11 з яких припадає на мережі закладів Макдональдс. Уся продукція завозиться з-за кордону, переважно з Польщі. Тому виробництво картоплі на Чернігівщині дозволить фактично відмовитись від імпорту. – Зараз ми готові виробляти 15 тисяч тон продукції на рік, але в майбутньому плануємо збільшити обсяги виробництва, - пояснив Сергій Юхименко. – Плануємо, збирати 35-40 тон сировини з гектару. Така «планка» дозволяє фермерам отримати суттєві доходи та забезпечити нас необхідною сировиною.

Сана Бойко

PR
 

Останні новини Чернігівщини

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області

На 13 осіб зросла кількість хворих на COVID-19 в області 12:13

ЗгідноЗгідно з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19. з даними щоденного моніторингу, протягом доби в області підтверджено ще 13 діагнозів COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:03

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Прилуки – учасник програми історичної освіти

Прилуки – учасник програми історичної освіти "Студії Живої Історії 2020" 10:42

У травні поточного року місто Прилуки й сім громад з різних областей України успішно пройшли конкурсний відбір серед ста заявників до програми «Студії Живої Історії 2020».

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 10:30

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи

У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи 10:13

У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.