Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 10:21:45

Нове українське підприємство з виробництва готової картоплі може замінити імпорт цієї продукції

17.06.2015   15:33Агенцiя

На Чернігівщини працюватиме унікальне виробництво картоплі, яке постачатиме вже готову продукцію українським та міжнародним клієнтам.

Виробляти картоплю, яку споживають у популярних закладах харчування (картопля фрі, по-селянськи), будуть на підприємстві «Корпорація «Інтерагросистема», що знаходиться у місті Мена Чернігівської області. Сировину забезпечуватимуть наші місцеві фермери. Про це повідомив координатор Ради регіонального розвитку області Сергій Березенко. – Це унікальне виробництво, аналогів якому сьогодні немає в Україні. Підприємство продаватиме за кордон не просто картоплю, а вже готову продукцію. Можливо, у перспективі матимемо власну менську торгову марку, товари під якою можна буде купувати в магазинах як України, так і інших країн світу, - розповів Сергій Березенко.

Він також зауважив, що запуск виробництва створить додаткові робочі місця для жителів навколишніх сіл. Окрім цього, сировину для «Корпорації «Інтерагросистема» вирощуватимуть фермери з усіх районів Чернігівщини. – По-суті створюється міжгалузева співпраця. Фермери забезпечують виробника картоплею, за що отримуватимуть хороші прибутки та матимуть стимул працювати в майбутньому.

За словами директора закритого акціонерного товариства «Корпорація Інтерагросистема» Сергія Юхименка, сьогодні по всій країні споживається 18 тисяч тон продукції, 11 з яких припадає на мережі закладів Макдональдс. Уся продукція завозиться з-за кордону, переважно з Польщі. Тому виробництво картоплі на Чернігівщині дозволить фактично відмовитись від імпорту. – Зараз ми готові виробляти 15 тисяч тон продукції на рік, але в майбутньому плануємо збільшити обсяги виробництва, - пояснив Сергій Юхименко. – Плануємо, збирати 35-40 тон сировини з гектару. Така «планка» дозволяє фермерам отримати суттєві доходи та забезпечити нас необхідною сировиною.

Сана Бойко

PR
 

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

Поліція Корюківського району за півроку відкрила 8 проваджень та склала майже 300 адмінпротоколів

Поліція Корюківського району за півроку відкрила 8 проваджень та склала майже 300 адмінпротоколів 18:14

Від початку року співробітники Корюківського районного відділу поліції відпрацювали 343 повідомлення про вчинення домашнього насильства. Складено 295 адміністративних протоколів та винесено 48 термінових заборонних приписів стосовно кривдників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини