Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 березня, 08:58:41

До Дня працівників легкої промисловості

13.06.2015   18:20Агенцiя

У другу неділю червня відзначають професійне свято працівники легкої промисловості. Серед основних виробників галузі – відомі в області та за її межами такі підприємства, як ПрАТ «КСК «Чексіл», «Чернігівська швейна фабрика «Елегант», «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня», ПАТ «Еліта», ТОВ «Новофіл», «Сівертекс», «Остратекс», ДП «ТК-Стиль 2013», УВП УТОГ.

На підприємствах галузі зайнято 4 тис.осіб, або кожний десятий працівник промисловості області.

Підприємства текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у січні–квітні 2015р. реалізували продукції на 206 млн.грн. Частка Чернігівщини в загальному обсязі реалізації легкої промисловості України складає 5%.

З початку року підприємствами галузі вироблено 51 тис.шт. постільної білизни, 195 тис. пар взуття, пошито 23 тис. комплектів і костюмів виробничих та професійних чоловічих, 10 тис. жіночих пальт та плащів, 142 тис. жіночих жакетів та блейзерів, 3 тис. суконь, 5 тис. спідниць. В області також виробляються тканини, вовняна пряжа, одяг із нетканих матеріалів, лимарно-сідельні вироби та упряж для тварин.

За січень–березень 2015 р. Чернігівська область експортувала товарів легкої промисловості на 12 млн.дол. США, що становило 8% від загального експорту товарів області. Найбільшим попитом ці товари користувалися на ринках Румунії, Білорусі, Польщі, Італії, Нідерландів та Росії.

Із-за кордону в область завезено товарів легкої промисловості майже на 13 млн.дол. США (14% загальнообласного імпорту товарів), з них – 29% – це давальницька сировина.

За І квартал 2015 р. підприємства легкої промисловості за рахунок усіх джерел фінансування освоїли 7 млн.грн. капітальних інвестицій. Станом на 1 квітня 2015р. на підприємствах галузі зосереджено 405 тис.дол. США прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу). Інвестиції надійшли з Італії, Румунії, Кіпру, Російської Федерації.

Майже 11% підприємств легкої промисловості у 2014р. займалися інноваційною діяльністю. Упродовж року впроваджено у виробництво 5 інноваційних видів продукції. Обсяг реалізації інноваційної продукції становив понад 4 млн.грн.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:44

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 3 березня по 8:00 4 березня 2021 року.

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня

Згідно гідрографів стоку річки Стрижень, пік весняної повені припадає приблизно на середину березня 08:13

Річка Стрижень як і більшість малих річок України в результаті гідротехнічного будівництва є водогосподарською системою (має каскад ставків). Стік води зарегульований за рахунок водопропускних та водопідпірних споруд. На території міста Чернігів налічується 4 з них.

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування

Патрульні виявили водія з ознаками алкогольного сп’яніння, який 14 разів позбавлений права керування 08:01

Близько 22-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що вулицею Шевченка на зустріч потоку транспорту (вулиця з одностороннім рухом) їде автомобіль ЗАЗ Sens з фішкою таксі.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 07:50

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини