Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 червня, 14:22:47

Чи платитимуть чернігівці за тепло менше?

11.06.2015   19:26Агенцiя

Чернігів може втратити можливість одержати від Світового банку гроші на утеплення тепломагістралей, якщо влада міста та депутатський корпус найближчим часом не створять відповідне комунальне підприємство. Про це заявив консультант проекту Світового банку Айрат Хакимзянов під час круглого столу з питань енергоефективності організований Радою регіонального розвитку Чернігівщини за ініціативи Сергія Березенко.

«Світовий банк готовий почекати, допоки у Чернігові буде створене комунальне підприємство, якому з приватних рук передадуть тепломережі, і яке зможе одержати кредит на модернізацію. Тому відповідь на питання чи платитимуть чернігівці за тепло менше, залежить від депутатів і міської влади», – сказав Хакимзянов.

Участь у засіданні круглого столу також взяли народний депутат України Владислав Атрошенко, депутати Чернігівської міської ради та представники громади міста.
«Енергозбереження дозволить нам досягнути такої моделі, за якою кожна чернігівська сім'я буде почувати себе захищеною і не боятися страшних платіжок за комунальні послуги», – зазначив Березенко.

За проектом, на який Світовий банк готовий виділити Чернігову 35 млн доларів, передбачається модернізацію 46 діючих теплових пунктів, утеплення мереж та встановлення 127 індивідуальних теплових пунктів безпосередньо у будинках. Ці заходи дозволять чернігівцям економити – через зменшення втрат тепла відповідно зменшуватиметься і вартість тарифу.

«Не може бути успішного міста без енергозберігаючих технологій. Цей проект вкрай важливий і потрібний для міста. І тому потрібно у цьому питанні прибрати політичну й комерційну складові, обговорити його у депутатських комісіях, партійних осередках, неформальних групах і проголосувати за цей проект на сесії міської ради», – сказав Владислав Атрошенко.


Наталя Береза

PR

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів

Чернігівські гвардійці отримали від волонтерів 50 бронежилетів 09:38

Некомерційна організація ЛОК - Львівський Оборонний Кластер за фінансової підтримки компанії "N-iX" та за сприянням Юрія Хоменка передали військовослужбовцям Північного об’єднання Нацгвардії України 50 бронежилетів з пластинами 6 класу захисту.

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги

Захисники Чернігова: Обстріл ракетами по Чернігова став для мене сигналом «до зброї» замість бойової тривоги 09:25

Олег, ще до початку повномасштабного вторгнення росії, отримав досвід ведення бойових дій на Донбасі. Тому він не вагаючись пішов воювати за рідну Чернігівщину.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників 08:48

У нинішній нелегкий час кожен з нас може бути корисним суспільству. Є медична освіта? Тоді вас чекають у медзакладах області!

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові

Відбудова пошкодженого через війну житла та компенсація власникам збитків: яка ситуація у Чернігові 08:43

Більше місяця в облозі і під постійними обстрілами. Серед наслідків для Чернігова — кілька тисяч пошкоджених багатоповерхівок і приватних будинків

30 червня - цей день в Україні і світі

30 червня - цей день в Україні і світі 08:41

30 червня у світі відзначають Міжнародний день парламентаризму, Міжнародний день астероїда, Міжнародний фестиваль джазу у Монреалі, Міжнародний день боротьби зі сколіозом і День соцмереж.