Новий чарівний сервіс ПриватБанку роздає подарунки під час кожної оплати онлайн
Центр електронного бізнесу ПриватБанку розробив нову програму заохочення для всіх, хто оплачує картками онлайн. Тепер, оплачуючи товари та послуги в інтернет-магазинах або Приват24, клієнти отримають безкоштовні ваучери або знижки на послуги та продукцію провідних українських і світових компаній.
Новий сервіс називається «Чугайстер».
«Щодня через системи електронної комерції ПриватБанку: Приват24, LiqPay та API e-commerce – оплачують картками українських банків товари та послуги понад 700 000 українців, яким ми як заохочення за купівлі даруємо знижки на потрібні послуги або продукцію, – говорить Заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Логістика доставки подарунків проста та зрозуміла як користувачам, так і продавцям: банк забезпечує «виробництво» та адресну «доставку» ваучерів усім користувачам».
З появою цього сервісу продавці та мерчанти отримали унікальну можливість надати знижки на свої товари мільйонам активних користувачів платіжних карток. Сьогодні в разі оплати онлайн через ПриватБанк можна отримати ваучери на купівлю медіаконтенту в MEGOGO, знижку на купівлю квітів від SunRose, знижку в інтернет-магазинах INTERTOP та «Алло». Як кажуть у банку, скоро список учасників програми, що надають ексклюзивні знижки клієнтам Приват24 та LiqPay, збільшиться в декілька разів. Партнери «Чугайстра» нарешті отримали можливість спілкуватися зі споживачами напряму, без зайвих витрат на виробництво купонів і набридливу рекламу.
Для довідки: Чуга?йстер (Чугайстрин, Лісова людина) – персонаж української міфології. Весела, життєрадісна лісова людина з блакитними очами. Зустрівши в лісі живу душу, Чугайстер не заподіює їй зла, а ввічливо запрошує потанцювати. Кажуть, що Чугайстер вчив майстрів, яким не вдавалася їхня робота. «Чугайстер всякий дар людям дав», – говорили гуцули. Чугайстра також знали як захисника бідних.
Прес-служба Приватбанку у Чернігові
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression