Чернігівські підприємці проти обов’язкових касових апаратів. ФОТО
2 червня у Чернігові відбувся мітинг представників підприємницьких кіл проти введення касових апаратів.
Акція проходила під гаслом: «Кожному депутату по касовому апарату». Підприємці, які вийшли на центральну площу міста, закликають народних обранців підтримати законопроект 1718, який передбачає скасування обов’язкового використання реєстраторів розрахункових операцій.
За словами мітингарів в першу чергу потрібна реформа самої фіскальної служби та жорстка боротьба з корупцією та хабарами в самій системі контролюючих органів. Підприємці наголошували, що введення РРО – це вбивство малого та середнього бізнесу, який на сьогодні і так на грані банкрутства. Адже саме обладнання і його обслуговування надто дороге та автоматично тягне за собою ще більше штрафів та непорозумінь з фіскальними органами.
Сьогодні, 3 червня о 13 годині біля стін Верховної ради ця акція продовжиться. На неї зберуться представники бізнесу з усієї країни. Гасло акції: «Азаров аплодує стоячі».
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.






