Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 серпня, 16:44:56

Зайнятість працівників Чернігівської області. ДОВІДКА

20.05.2015   08:09Агенцiя

На підприємствах, в установах та організаціях області в І кварталі 2015 року було зайнято 194,9 тис. осіб.

Проти відповідного періоду минулого року кількість працюючих зменшилася на 14,2 тис.(або на 6,8%).

Кількість звільнених була більшою за кількість прийнятих на 2,4 тис.

Найвагоміше перевищення рівня вибуття над рівнем прийому зафіксовано в установах із тимчасового розміщування й організації харчування, фінансової та страхової діяльності та вбудівництві.

Переважна більшість працівників (86,3%) залишила робочі місця за власним бажанням. З причин скорочення штатів було звільнено 0,6 тис. осіб, або 4,5% вибулих.Найбільші обсяги скорочення штатів спостерігалися в державному управлінні.

Слід зазначити, що 10,7 тис. осіб(або 5,5% працюючих) з економічних причин переведено на неповний робочий день (тиждень). Ще 0,7 тис. знаходились у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт).

Порівняно з І кварталом 2014 року кількість працівників, яких переведено на скорочений графік роботи, зменшилася майже на чверть, а тих, що знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати, збільшилася в 1,9 раза.

Надлишок робочої сили на виробництві зумовлює тиск на ринок праці, оскільки працівники, які вимушено працюють за скороченим графіком роботи, за певних умов можуть поповнити категорію безробітних.

Останні новини Чернігівщини

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів 11:31

Упродовж липня в 19 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 4949 судових засідань (з початку року - 21976).

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет 11:22

У Ладанській територіальній громаді на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги запрацював фізіотерапевтичний кабінет.

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні 10:45

У Чернігові триває ремонт центральної районної лікарні, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ.

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку 09:58

Суботнього дня патрульні отримали орієнтування про розшук невідомого, який може бути причетним до крадіжки в одному з супермаркетів у центрі Чернігова.

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень 09:45

В Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області проаналізували результати роботи районних територіальних відокремлених підрозділів ГУНП області на основних пріоритетних напрямках.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини