Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 14:58:13

Зайнятість працівників Чернігівської області. ДОВІДКА

20.05.2015   08:09Агенцiя

На підприємствах, в установах та організаціях області в І кварталі 2015 року було зайнято 194,9 тис. осіб.

Проти відповідного періоду минулого року кількість працюючих зменшилася на 14,2 тис.(або на 6,8%).

Кількість звільнених була більшою за кількість прийнятих на 2,4 тис.

Найвагоміше перевищення рівня вибуття над рівнем прийому зафіксовано в установах із тимчасового розміщування й організації харчування, фінансової та страхової діяльності та вбудівництві.

Переважна більшість працівників (86,3%) залишила робочі місця за власним бажанням. З причин скорочення штатів було звільнено 0,6 тис. осіб, або 4,5% вибулих.Найбільші обсяги скорочення штатів спостерігалися в державному управлінні.

Слід зазначити, що 10,7 тис. осіб(або 5,5% працюючих) з економічних причин переведено на неповний робочий день (тиждень). Ще 0,7 тис. знаходились у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт).

Порівняно з І кварталом 2014 року кількість працівників, яких переведено на скорочений графік роботи, зменшилася майже на чверть, а тих, що знаходилися у відпустках без збереження заробітної плати, збільшилася в 1,9 раза.

Надлишок робочої сили на виробництві зумовлює тиск на ринок праці, оскільки працівники, які вимушено працюють за скороченим графіком роботи, за певних умов можуть поповнити категорію безробітних.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.