Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 14:41:46

Продовжується розвиток виробничої інфраструктури у тваринництві

16.05.2015   11:31Агенцiя

Попри складну фінансово-економічну ситуацію в державі на Чернігівщині розвивається сільськогосподарська виробнича інфраструктура, інформує Департамент агропромислового розвитку ОДА.

Так, у рамках заходів з модернізації молочної галузі у поточному році введено в дію тваринницьке приміщення для утримання молодняка великої рогатої худоби на 250 голів у ПрАТ «Чернігівське племпідприємство» Чернігівського району.

Планується також добудувати та завершити реконструкцію 7- и об’єктів у скотарстві на майже 2 тисячі голів.

Окрім того, продовжується будівництво І-ої черги качиної ферми ПрАТ «Креатив-груп» у Козелецькому районі загальною потужністю 10,8 мільйонів качок (до кінця 2015 року очікується введення в експлуатацію) та будівництво свинокомплексу СТОВ «Україна» Бахмацького району на 12 тисяч голів.

У січні поточного року завершилась реконструкція виробничих приміщень на Носівській птахофабриці потужністю 50 тисяч курей і продуктивністю до 10 мільйонів штук яєць на рік.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.