Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 19:40:47

Заробітна плата в Чернігівської області в січні–березні 2015 року. ДОВІДКА

16.05.2015   11:29Агенцiя

На підприємствах, в установах та організаціях Чернігівщини (з кількістю працюючих 10 осіб і більше) у січні–березні 2015 р. працювали 194,9 тис. осіб.

Номінальна заробітна плата штатних працівників у середньому становила 2837 грн., що у відношенні до відповідного періоду попереднього року складає 113,7% (в Україні – 111,6%).

Реальний рівень заробітної плати (з урахуванням зростання споживчих цін та сплачених податків) відносно січня–березня 2014 р. становив 79%.

За рівнем оплати праці наша область випереджала Тернопільську (2554 грн.), Чернівецьку (2597 грн.), Херсонську (2610 грн.), Кіровоградську та Волинську (по 2775 грн.), Житомирську (2776 грн.), Закарпатську (2834 грн.).

Більш оплачуваними в економіці області були працівники добувної промисловості і розроблення кар'єрів (5674 грн.), виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів (5147 грн.), виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення (4780 грн.), фінансової та страхової діяльності (4128 грн.), сфери інформації та телекомунікацій (3975 грн.), постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря (3885 грн.).

Водночас значно нижчим від середньообласного показника був розмір середньої заробітної плати працівників, зайнятих на підприємствах із виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів, поштової та кур'єрської діяльності, тимчасового розміщування й організації харчування, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг.

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».