Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 вересня, 10:48:52

Робота вантажного автотранспорту Чернігівської області у 2014 році. ДОВІДКА

13.05.2015   12:21Агенцiя

Упродовж 2014 р. в області понад тисячу підприємств, що експлуатували автомобільний транспорт, перевезли 11 млн.т вантажів, з яких 117,2 тис.т (1,1%) – у міжнародному сполученні.

Вантажооборот виконано в обсязі 506,9 млн.ткм, у т.ч. понад третину  (176,1 млн.ткм) – у міжнародному сполученні. У порівнянні з 2013 р. обсяг вантажних перевезень скоротився на 7,1%, вантажообороту – на 6,8%, натомість у міжнародному сполученні показники збільшилися, відповідно, на 8,4 та 4%.

Перевезення здійснювалися, в основному, для власних потреб підприємств, комерційні  перевезення  склали  лише  6,8% загального обсягу.
   
Вантажні автомобілі працювали переважно на дизельному паливі та бензині. Ними використано 71% загальної кількості дизпалива та 39,1%  бензину,  витрачених автотранспортом області.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.

Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15

Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51

Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.

Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09

Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.

В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23

Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини