Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 23:49:55

У Чернігові видали Довідник з оформлення субсидій

09.05.2015   11:46Агенцiя

Аби чернігівцям було легше розібратися у питанні оформлення документів для субсидії юристи громадської організації «MART» розробили Довідник з оформлення субсидій для чернігівців.

Хоча цей посібник стане у нагоді кожному, хто забажає отримати допомогу від держави для компенсації вартості комунальних послуг.
Довідник дає відповіді на такі питання:

1.    Хто має право на отримання субсидії;
2.    Які документи потрібні для отримання субсидії;
3.    Обмеження при оформленні;
4.    Нормативи на споживання послуг;
5.    Приклад розрахунку обов'язкового платежу;
6.    Покроковий приклад розрахунку субсидії;
7.    Приклади заповнення документів;
8.    Період призначення житлової субсидії;
9.    Випадки, коли субсидія призначається за рішенням комісії;
10.    Контактні данні Управління соціального захисту населення Деснянського та Новозаводського районів.

 Представники громадської організації «MART» зазначають, що у сьогоднішній ситуації питання оформлення субсидії стало найбільш актуальним за весь час його існування, а зв'язку з тим, що правила оформлення були змінені, юристами громадської організації "MART" було розроблено цей посібник.
Крім того, чернігівці можуть отримати безкоштовні консультації з питань оформлення субсидій як особисто так і телефоном зателефонувавши за номером (0462-93-83-30)
Завантажити довідник можна тут
Або переглянути в картинках.

 

 

 

 За інформацією ГО «MART»

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини