Про роботу промисловості м. Чернігова за січень–березень 2015 року. ДОВІДКА
У січні–березні 2015 р. підприємства обласного центру реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1962,9 млн.грн., що складає 42,7% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.
Більше третини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 21,4% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 6,5% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 4,7% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 2,8% – виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 58,6%.
Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 6,6 тис.грн. (по області – 4,3 тис.грн.).
За межі України реалізовано продукції на суму 210,5 млн.грн., або 10,7% від загального обсягу реалізованої промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (36,4%), текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (25,1%), виробництва харчових продуктів та напоїв (23,8%).
Порівняно із січнем–березнем 2014р. підприємствами м.Чернігова більше вироблено постільної білизни, взуття, ящикових піддонів, елементів конструкцій збірних для будівництва, світлофорів, окремих видів меблів; менше – вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, ручних інструментів, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин, вогнегасників.
Серед харчових продуктів більше, ніж у минулому році, вироблено свіжої чи охолодженої свинини, ковбасних виробів, борошна, круп, макаронних виробів, пряників та виробів аналогічних, шоколаду та продуктів, що містять какао, виробів кондитерських цукрових; менше – м'яса великої рогатої худоби свіжого чи охолодженого, рідкого обробленого молока, кисломолочних продуктів, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання, мінеральних газованих вод, безалкогольних напоїв.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.