Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 05:37:43

Відбулася нарада, присвячена підбиттю підсумків роботи за 2011 рік дочірнього підприємства “Щорсрайагролісгосп”

16.02.2012   10:08

15 лютого заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник управління комунального майна Чернігівської обласної ради Володимир Сидоренко взяли участь у нараді, присвяченій підбиттю підсумків роботи за 2011 рік дочірнього підприємства “Щорсрайагролісгосп” комунального підприємства обласної ради “Чернігівоблагроліс”.

Також на засіданні були присутні голова Щорської районної державної адміністрації Олександр Грабовський та директор КП “Чернігівоблагроліс” Іван Донець.

Директор ДП “Щорсрайагролісгосп” Володимир Приходько розповів про передісторію створення підприємства, його матеріально-технічну базу, вироблення продукції тощо.

“Чистого доходу за минулий рік отримано 5 млн. 790 тис. грн. Собівартість реалізованої продукції становить 3 млн. 379 тис. грн. Чистого прибутку було 742 тис. грн. Чисельність працюючих на підприємстві 79 чоловік, а середня заробітна плата становить 2090 грн.”, – підкреслив директор лісового господарства.

На завершення зборів виступив Валентин Мельничук. Він, зокрема, зазначив, що надходження до обласного бюджету за минулий рік збільшені майже у 2, 5 раза, з яких майже третина доходної частини – відрахування з комунальних підприємств обласної ради. Тому чим ефективніше вони працюватимуть, тим більше коштів йтиме до бюджету.

Підбиваючи підсумки наради, Валентин Васильович запропонував допомогу у вирішенні існуючих проблем підприємства, а також наголосив на необхідній співпраці у досягненні позитивних результатів.

Присутні задавали представникам влади хвилюючі їх запитання, цікавилися планами розвитку Щорського лісгоспу.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.