Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 11:28:48

Відбулася нарада, присвячена підбиттю підсумків роботи за 2011 рік дочірнього підприємства “Щорсрайагролісгосп”

16.02.2012   10:08

15 лютого заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та начальник управління комунального майна Чернігівської обласної ради Володимир Сидоренко взяли участь у нараді, присвяченій підбиттю підсумків роботи за 2011 рік дочірнього підприємства “Щорсрайагролісгосп” комунального підприємства обласної ради “Чернігівоблагроліс”.

Також на засіданні були присутні голова Щорської районної державної адміністрації Олександр Грабовський та директор КП “Чернігівоблагроліс” Іван Донець.

Директор ДП “Щорсрайагролісгосп” Володимир Приходько розповів про передісторію створення підприємства, його матеріально-технічну базу, вироблення продукції тощо.

“Чистого доходу за минулий рік отримано 5 млн. 790 тис. грн. Собівартість реалізованої продукції становить 3 млн. 379 тис. грн. Чистого прибутку було 742 тис. грн. Чисельність працюючих на підприємстві 79 чоловік, а середня заробітна плата становить 2090 грн.”, – підкреслив директор лісового господарства.

На завершення зборів виступив Валентин Мельничук. Він, зокрема, зазначив, що надходження до обласного бюджету за минулий рік збільшені майже у 2, 5 раза, з яких майже третина доходної частини – відрахування з комунальних підприємств обласної ради. Тому чим ефективніше вони працюватимуть, тим більше коштів йтиме до бюджету.

Підбиваючи підсумки наради, Валентин Васильович запропонував допомогу у вирішенні існуючих проблем підприємства, а також наголосив на необхідній співпраці у досягненні позитивних результатів.

Присутні задавали представникам влади хвилюючі їх запитання, цікавилися планами розвитку Щорського лісгоспу.

Останні новини Чернігівщини

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07

Служба автомобільних доріг зводить опори нового мосту через річку Лисогір на трасі Н-07 13:52

Наприкінці травня 2021 року на автодорозі Н-07 Київ - Суми - Юнаківка міст через річку Лисогір поблизу села Олексинці був закритий на реконструкцію.

 Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн

Прокуратура стягнула на користь навчального закладу м. Чернігова з недобросовісного постачальника 88 тис. грн 13:40

Завдяки ювенальним прокурорам Чернігівщини розірвано договір та стягнуто кошти з недобросовісного постачальника пального для навчального закладу.

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці?

Що заважає службі зайнятості стати провідним гравцем на ринку праці? 13:32

Відповідь на це питання отримали під час ділової гри «Підбір кадрів», участь в якій взяли керівники обласного центру зайнятості та його структурних підрозділів.

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів

Місцеві бюджети Чернігівщини отримали майже 4,7 мільярда гривень податків і зборів 13:24

До місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за вісім місяців поточного року надійшло близько 4,7 млрд грн від сплати податків і зборів.

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому

Вбивство 23-річної з особливою жорстокістю та цинізмом. Прокуратура наполягає на довічному позбавленні волі обвинуваченому 13:16

Чернігівською обласною прокуратурою подано апеляційну скаргу на вирок Менського районного суду від 06.09.2021, яким 27-річного мешканця м. Семенівка визнаного винуватим за п. 7 ч. 2 ст 115 КК України (умисне вбивство з хуліганських мотивів) та призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.