Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 04:08:45

“Менський сир” терміново переходить на виробництво масла

15.02.2012   20:45Агенцiя

На даний час робота підприємства “Менський сир” частково призупинена через заборону Росії на ввезення українських сирів. Про це “Нашому слову” повідомили у прес-службі Групи компаній “Мілкіленд”.

Наразі компанія здійснює екстрені заходи з переорієнтації виробництва. Зокрема, перехід на виробництво масла та сухого молока.

У прес-службі запевнили, що Група компаній “Мілкіленд” у принципі не використовує у виробництві своєї продукції таку сировину як рослинні жири. На усіх підприємствах компанії запроваджені система управління якість (ISO 9001) та система управління безпекою харчових продуктів (НАССР), які гарантують виробництво сирів високої якості і виключають використання рослинних жирів.

Понад те, наголошує прес-служба, на усіх молокозаводах Групи відсутнє обладнання, яке б дозволяло додавати рослинні жири в молочні продукти, і це легко перевірити.

ДП “Мілкіленд-Україна” від імені усіх підприємств Групи привітало рішення головного санітарного лікаря Росії Геннадія Онищенка про проведення перевірок українських підприємств, що вироблять сир, і заявило про готовність прийняти російських спеціалістів.

– Ми готові надати усі необхідні документи, а також організувати проведення будь-яких перевірок, – наголосив генеральний директор ДП “Мілкіленд-Україна” Костянтин Лапцов.

http://nslovo.com/blog/menskyj-syr-terminovo-perehodyt-na-vyrobnytstvo-masla

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.