Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 07:46:25

Обговорено напрямки співпраці з потенційними учасниками паливно-енергетичного кластеру

24.04.2015   08:23Агенцiя

Концептуальні засади кластерної моделі управління енергетичним господарством регіону та майстер-план її формування розглянуто на робочій зустрічі потенційних учасників паливно-енергетичного кластеру на території Чернігівської області, що відбулась 23 квітня в Департаменті інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА.

У заході взяли участь науковий керівник ТОВ «Інститут інтелектуальних інвестицій» Валентин Підвисоцький, засновник ТОВ «ЕСКО ГАРАНТ» Володимир Рябоненко, в.о. директора Комунального підприємства «Центр державно-приватного партнерства» Юрій Агафонов та представники ТОВ «Трансбудсервіс», ТОВ «МАГГРУП», ТОВ «ВТП СМІТ», ТОВ «Монтаж-Енергобуд», ТОВ «ЕСКО-Енерго Інвест», ТОВ «ВТП «Перспект», ТОВ Промоушен Груп», Консалтингова компанія «Ageenko Brothers».

У своєму виступі директор Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва ОДА Олег Міщенко відмітив, що скорочення споживання природного газу, розвиток енергозбереження та вирішення нагальних екологічних проблем - найбільш актуальні задачі, що стоять сьогодні перед Україною та Чернігівською областю зокрема.

За його словами, енергетична безпека країни суттєво залежить від ступеню диверсифікованості енергоносіїв, що використовуються для задоволення її енергетичних потреб. Проблема з газопостачанням, що виникла в Україні, ще раз продемонструвала нагальну необхідність пошуку і впровадження енергозберігаючих технологій та використання альтернативних і відновлюваних джерел енергії.

— Метою імплементації кластерної моделі тепло-енергозабезпечення на рівні області є надання споживачам теплової та електричної енергії доступних та якісних послуг з тепло-енергопостачання, - зазначив директор Департаменту.

У ході робочої зустрічі з потенційними учасниками кластеру обговорені основні можливі напрямки співпраці. Зокрема, це поставка високотехнологічного обладнання, виконання проектних та монтажних робіт, поставка сировини та палива (дрова, солома, торф, пелети, брикети, тощо), виконання робіт з енергоаудиту та термосанації закладів бюджетної сфери.

Також порушувалось питання щодо подальшої реалізації інвестиційних проектів з переоснащення теплоенергетичного комплексу області для роботи на місцевих альтернативних видах палива та заміщення споживання природного газу.

Наприкінці зустрічі науковий керівник ТОВ «Інститут інтелектуальних інвестицій» Валентин Підвисоцький відповів на запитання, які виникали під час обговорення теми створення та функціонування паливно-енергетичного кластеру на території Чернігівської області.


Довідково: Паливно-енергетичний кластер - це група взаємопов'язаних підприємств, спеціалізованих постачальників, постачальників послуг, що працюють у теплоенергетичній сфері.

Метою створення паливно-енергетичного кластера є впровадження організаційних, фінансових, інформаційних заходів з енергозбереження та застосування нових енергоефективних технологій в Чернігівській області, побудова кластерної моделі управління енергетичним господарством регіону з метою підвищення ефективності його функціонування.

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.