Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 грудня, 06:43:02

Демальянс: "Суд підтвердив - до розгляду апеляції маємо їздити по 2,5 грн"

23.04.2015   10:30Агенцiя

Всі ви пам’ятаєте, що нещодавно міська рада по проханню перевізників таємно підвищила вартість проїзду в маршрутках до 3,5 грн.

«ДемАльянс» провів аналіз пасажиропотоку, на підставі якого зробив розрахунок вартості. Вартість проїзду без завищення перевізниками складає 2,5 грн. Також нагадуємо, що курс валюти впав в порівнянні з тими розрахунками, які робилися в лютому місяці.

Після апеляційного розгляду міська рада вважає, що перевізники мають право застосовувати тариф 3,5 грн і вже протягом тижня застосовують цей тариф. Відповідно до наданого ДемАльянсу документу Деснянським районним судом (див. нижче) перевізники будуть мати право возити по 3,5 грн тільки після рішення апеляційного суду, дата якого ще не призначена. А до цього часу повинні працювати за старим тарифом – 2,5 грн.

«Вкотре ми бачимо, що міська влада відстоює інтереси перевізників, а не захищає права мешканців міста. «ДемАльянс» на руках має ухвалу суду, в якій стоїть відмітка, що на сьогодні діє тариф в 2,5 грн. Не зважаючи на це, міська влада продовжує брехати та порушувати законодавство», – зауважила голова Чернігівської міської організації партії ДемАльянс Романова Тетяна.

Перший заступник мера Миргородський М.М. дав публічний коментар телеканалу «Дитинець»:

«Вони зверталися до судді, щоб вона прокоментувала, розтлумачила, як їм діяти в цій ситуації. І вона сказала, що та ухвала, яку вона винесла, повинна діяти негайно. Тобто перевізники повинні перейти на той тариф, який був затверджений на останньому виконкомі».

З коментаря Миргородського зрозуміло, що перевізники консультувалися з суддею та вже до влади донесли начебто її думку. Тут виникає питання, хто в нас влада: перевізники чи міськрада? Взагалі-то міськрада повинна була звернутися за офіційним роз’ясненням до суду і донести його до перевізників, а виходить, що при підвищенні тарифів міськрада користується чутками.

В зв’язку з цим «ДемАльянс» відреагував на порушення міськради й перевізників та подав заяву про вчинене кримінальне правопорушення до прокуратури та УМВС області.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини