Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 11:48:26

Кількість охочих знайти роботу збільшилася, проте не набагато, кажуть в обласному центрі зайнятості

22.04.2015   08:16Агенцiя

Протягом першого кварталу цього року до центрів зайнятості області звернулося сім з половиною тисяч громадян, що на 2% більше, ніж за відповідний період минулого.

Усього ж комплекс соціальних послуг тут отримують понад двадцять чотири тисяч людей, у 2014-му було на 11% менше.

Зростання безробіття не критичне, проте воно є майже у всіх районах області, за винятком Бобровицького, Носівського та Козелецького. У службі зайнятості занепокоєні ще й якістю наявних трудових ресурсів. Максим Торжевський, заступник директора обласного центру зайнятості: «В загальній кількості зареєстрованих в 1-му кварталі кожен третій – особа, яка мала перерву в роботі понад рік, кожен четвертий потребував додаткових гарантів соціального захисту, кожен п’ятий – особа передпенсійного віку, а кожен шостий взагалі не мав професії».
 
У центрі зайнятості відзначають, що не всі, хто до них звертається, хочуть отримати матеріальну підтримку чи працевлаштуватися. Багато хто з нових клієнтів реєструється задля отримання довідки про перебування на обліку, щоб пред’явити її при оформленні житлової субсидії. Та фахівці вкотре нагадують: щоб отримати пільгу при сплаті комунальних послуг, потрібні всього два документи – заява та декларація.
 
За перший квартал завдяки службі зайнятості отримали роботу три тисячі сімсот громадян, з них близько 190-а виплачено одноразову допомогу для відкриття власної справи, а 109 працевлаштувалися за програмою надання роботодавцям компенсації єдиного внеску. Тисяча дев’ятсот людей пройшли курси підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, майже всі навчалися для влаштування на конкретне робоче місце.

Останні новини Чернігівщини

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА

Демографічна ситуація в м.Чернігові у 2019 році. ДОВІДКА 09:35

На 1 січня 2020 року чисельність наявного населення міста Чернігів, за оцінкою, становила 286,9 тис. осіб. За рік кількість жителів обласного центру зменшилася на 1,4 тис. осіб.

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування

Чернігівська обласна бібліотека для дітей: запрошуємо до віртуального спілкування 09:14

Любі наші читачі! Чернігівська обласна бібліотека для дітей, як і вся країна, на карантині, але ми працюємо для вас на нашому сайті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини