Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 23:05:47

Про роботу промисловості Чернігова за січень–лютий 2015 року. ДОВІДКА

01.04.2015   09:26

У січні–лютому 2015 р. підприємства обласного центру реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 1239,3 млн.грн., що складає 46,6% від загального обсягу реалізованої промислової продукції області, повідомляє Головне управління статистики у Чернігівській області.

Більше третини всієї продукції реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема 19,4% – з виробництва харчових продуктів та напоїв, 5,7% – машинобудування (крім ремонту та монтажу машин і устатковання), 4,4% – текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів із шкіри та інших матеріалів, 2,2% – виробництва гумових і пластмасових виробів, інших неметалевих матеріалів. Частка підприємств із постачання електроенергії, газу та пари становила 62,6%.

Обсяг реалізації в розрахунку на 1 особу населення склав 4,2 тис.грн. (по області – 2,5 тис.грн.).

За межі України реалізовано продукції на суму 118,3 млн.грн., або 9,5% від загального обсягу реалізованої промислової продукції міста. Найбільша частка в експорті продукції підприємств машинобудування (34,7%), виробництва харчових продуктів та напоїв (26,5%),  текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри та виробів зі шкіри (25,4%).

Порівняно із січнем–лютим 2014р. підприємствами м.Чернігова більше вироблено постільної білизни, взуття, ящикових піддонів, елементів конструкцій збірних для будівництва, світлофорів, окремих видів меблів; менше – вовняних тканин, окремих видів швейних виробів, паперу та картону, ручних інструментів, вогнегасників, фільтрувальних або очищувальних машин і апаратів для рідин.

Серед харчових продуктів більше, ніж у минулому році, вироблено свіжої чи охолодженої свинини, ковбасних виробів, борошна, круп, макаронних виробів, пряників та виробів аналогічних; менше – м'яса великої рогатої худоби, рідкого обробленого молока, кисломолочних продуктів, хліба та хлібобулочних виробів нетривалого зберігання, шоколаду та продуктів, що містять какао, виробів кондитерських цукрових, мінеральних газованих вод, безалкогольних напоїв.

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини