Ічнянський завод сухого молока та масла збільшив збитки у 7 разів
Ічнянський завод сухого молока та масла, з Чернігівської області завершив 2014 зі збитком у 25,6 млн грн, а це в 7 разів більше, ніж у 2013 році.
Такі дані опубліковані Нацкомісією з цінних паперів та фондового ринку.
Вартість активів заводу на кінець 2014 зросла на 10% до 70,9 млн грн. Поточні зобов'язання виросли на 56%, і нині складають 90,6 млн грн, а сумарна дебіторська заборгованість зменшилася на 12%, до 30,9 млн грн.
Останні новини Чернігівщини
Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36
Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.
З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24
Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.
Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24
У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.
"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21
Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв