Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 14 квітня, 10:55:47

Обсяги реалізованої продукції промисловості за січень–лютий 2015 року. ДОВІДКА

31.03.2015   16:09Агенцiя

Підприємства Чернгівської області за січень–лютий 201 5р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на суму 2658,3 млн.грн., повідомляє Головне управління статистики.

Більше половини (61,6%) загального обсягу реалізували підприємства переробної промисловості, зокрема з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – 34,5%, виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – 12,7%, машинобудування – 4%.

Частка реалізації підприємств із постачання електроенергії, газу, пари становила 30,5%, добувної промисловості  – 6,7%.

Значну частку (46,6%) загального обсягу промислової продукції області реалізували підприємства обласного центру, 20,4% – м.Прилук.

Обсяг реалізації за межі України становив 514,5 млн.грн. (19,4% загального обсягу реалізованої продукції). Найактивніше експортували продукцію підприємства з виготовлення виробів із деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів.

Останні новини Чернігівщини

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини