Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 березня, 22:12:17

В Чернігівський області працює більше 60 ринків

30.03.2015   10:09Агенцiя

Одним із основних джерел у задоволенні потреб населення в споживчих товарах залишаються ринки. Вони є найбільш мобільними суб’єктами підприємницької діяльності, які швидко реагують на попит та потреби споживачів.

На початок цього року в області функціонувало 64 ринки. Найбільше їх налічується в м.Чернігові — 14, м. Ніжині та Ніжинському районі — 11, в Бобровицькому та Козелецькому районах по чотири. На них 40 лабораторій ветсанекспертизи здійснюють повноцінний санітарний контроль.

Для торгівлі обладнано майже 20 тисяч місць. За два роки їх кількість зменшилася на 4,5%. Для продажу непродовольчих товарів пристосовано майже дві третини торгових місць, сільськогосподарських продуктів та свійських тварин – близько 22%, продовольчих товарів – трохи більше 16%.

За минулий рік з прилавків ринків придбано майже п’ять тисяч тонн м’яса, сала та птиці, три тисячі тонн картоплі та десять тисяч тонн овочів, фруктів та ягід.

Останні новини Чернігівщини

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року

78 років пам’яті: у Корюківці згадували трагедію весни 1943 року 18:31

Майже вісімдесят років тому, за три дні – 1, 2 та 9 березня, Корюківка була повністю знищена карателями. Небачена жорстокість організаторів та виконавців каральної акції загубила тоді майже 7000 життів.

Виявлено 52 нових випадків COVID-19

Виявлено 52 нових випадків COVID-19 18:13

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 березня в області зафіксовано 52 нових випадки COVID-19.

Фотодокументальна виставка

Фотодокументальна виставка "Корюківська трагедія" - на вебсайті Державного архіву області 14:55

1 березня в Україні відзначається річниця Корюківської трагедії. На початку весни 1943 року нацистські війська повністю знищили це селище і вбили всіх його жителів, а це близько 7 тисяч осіб.

Парламент посилив покарання для телефонних терористів

Парламент посилив покарання для телефонних терористів 14:51

Верховна Рада ухвалила закон, який посилює кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці людей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини