Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 18:14:18

У Чернігові шукають інвесторів у сфері тваринництва

11.02.2012   16:10Агенцiя

Регіональне відділення ФДМУ по Чернігівській області повідомляє про оголошення наміру передати об'єкт державного нерухомого майна в оренду. Це група інвентарних об'єктів - будівлі та споруди тваринницького комплексу. Адреса: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Степова (на землях Кунашівської сільської ради).

Орган управління - Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, балансоутримувач - ДНЗ "Ніжинський професійний аграрний ліцей Чернігівської області. Мета оренди - розведення свиней.

Кінцевий термін прийняття заяв про оренду - 22.02.2012

Інформація опублікована в газеті "Відомості приватизації" № 6(699) від 08.02.2012р.

Заяви про оренду об'єкта приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: м. Чернігів, пр-кт Миру, 43, РВ ФДМУ по Чернігівській області з 9-00 до 18-00 год. (крім вихідних), тел. (0462)77-44-95, (0462) 77-71-83.

Заяви надаються в окремому конверті з написом "Заява про оренду" з зазначенням найменування та місцезнаходження об'єкта оренди.

У разі надходження двох і більше заяв на об'єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз.3 частини четвертої ст.9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна".

http://www.spfu.gov.ua/ukr/news_big.php?id=10125

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини