Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 19:54:39

Чернігівський облавтодор отримає чверть мільярда на утримання доріг

28.03.2015   12:11Агенцiя

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області 24 березня уклала угоди з ДП «Чернігівський облавтодор» на утримання доріг на суму 246,86 млн грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель», - пишуть "Наші гроші"

Більша частина суми 155,60 млн грн. піде на утримання доріг державного значення протяжністю 3051,8 км. У середньому утримання коштуватиме 50 983 грн/км.

Ще 91,27 млн грн. піде на утримання доріг місцевого значення загальною протяжністю 4666 км. У середньому утримання коштуватиме 19 561 грн/км.

Минулого року на утримання доріг Чернігівщини підписано угод на 271,56 млн грн.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини