Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 02:24:02

На Чернігівщині громадянами задекларовано доходів на суму понад 116,5 млн. грн.

17.03.2015   07:47Агенцiя

З початку поточного року 2,9 тис. громадян подали декларації про майновий стан та доходи.

руки

руки

Як повідомила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Чернігівській області Наталя Кузнецова, на Чернігівщині за січень-лютий 2015 року загальна сума задекларованого доходу складає понад 116,5 млн. грн. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті у бюджет, становить 3 млн. грн.

Найактивніше декларують свої статки мешканці міста Чернігова (860 декларацій), Ніжинського (453 декларації), Прилуцького (445 декларацій) та Бахмацького (252 декларації) районів.

Що стосується структури доходів, то більша частку становить дохід від заробітної плати – 54 млн. грн., трохи менше - 36,5 млн. грн. дохід від успадкованого та подарованого майна. Від продажу рухомого та нерухомого майна громадяни Чернігівщини отримали 6,3 млн. грн. доходу. Сума задекларованих іноземних доходів становить 1 млн. грн.

Також 1164 особи скористалися правом на отримання податкової знижки. До повернення задекларовано 1576,4 тис. грн., що на 18,8 тис. грн. більше минулорічного показника.
Нагадуємо, що податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня 2015 року до органів фіскальної служби за місцем реєстрації.

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.